Urla Erkan Baş’ı Bağrına Bastı

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş Urla’yı ziyaret etti

Urla Erkan Baş’ı Bağrına Bastı
Urla Erkan Baş’ı Bağrına Bastı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş Urla’yı ziyaret etti

-Erkan Baş’a Urla’da insan seli olurken genel başkan düzeyinde Urla’ya yerel seçim öncesi ilk ziyaret Türkiye İşçi Partisi tarafından gerçekleştirildi. Erkan Baş Urla’yı ve Urlalıları çok önemsiyor, fırsat buldukça da Urla’ya ziyaretler yaptığı biliniyor.

Genel Başkan Baş’a Urlalılar yakın ilgi gösterdi

Türkiye İşçi Partisi lideri Erkan Baş bugün Urla Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan Urit Cafe’de partililer ile buluştu. Genel Başkan Erkan Baş’ı, Türkiye İşçi Partisi Urla Belediye Başkan Adayı Avukat Aytekin Aktaş, Urla Belediye Meclis Üyesi Adayları, partililer ve vatandaşlar karşıladı. “Urla Halk Buluşması” adı verilen etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partililerinde Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş’a yoğun ilgi göstermesi dikkat çekti.

Genel Başkan Erkan Baş ve beraberindeki heyet daha sonra Malgaca  ve Urla Cumhuriyet Meydanı’na geçti. Genel Başkan Erkan Baş ve Urla Belediye Başkan Adayı Av. Aytekin Aktaş burada esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Vatandaşlar Baş’a alkışlarla destek verdi.

Üretici pazarındaki kadınlardan, Erkan Baş ve Aytekin Aktaş’a tam destek.

Erkan Baş’ı karşısında gören Üretici bir kadın; “Ben Hatay’dan geldim diyerek ağlamaya başladı. Atatürk Hatay benim namusum demişti fakat şuan ayaklar altında, sen Atatürk’e çok benziyorsun” dedi.

Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş: Hatay’ı hep beraber ayağa kaldıracağız hiç merak etme dedi , üretici depremzede kadına sarılarak teselli verdi.

02 Mar 2024 - 20:09 - Siyaset