Menderes’te Çiçek Gibi Açılış

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek’in seçim ofisi coşkuyla açıldı. Açılış öncesi birlik beraberlik buluşması ise mitinge dönüştü.

Menderes’te Çiçek Gibi Açılış
Menderes’te Çiçek Gibi Açılış
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Yerel seçim çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek’in seçim ofisi Mendereslilerin yoğun katılımıyla açıldı. Açılışa CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan, CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay ve parti örgütü de katıldı.

Açılış öncesi miting

Seçim ofisi açılışı öncesi ilçe meydanında gerçekleşen birlik beraberlik buluşması ise mini mitinge dönüştü. Meydanı dolduran Menderesliler İlkay Çiçek ve Cemil Tugay’a sevgi gösterisinde bulundu.

‘’30 İlçeyi kazanacağız’’

Mitingte konuşan CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan hükümetin politikalarını eleştirerek, ‘’ AKP hükümetinin ülkeyi soktuğu karanlık durum ortada. Ama bu karanlığa yerel seçimle birlikte son vereceğiz. Yerel seçimlerde Menderes başta olmak üzere İzmir’in tüm ilçelerini ve Türkiye’nin her yerinin CHP belediyeciliğiyle buluşturacağız.’’ dedi

Tugay’dan taleplere tam destek

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay ise Menderes’in tüm ihtiyaçlarının yeni dönemde karşılanacağını belirterek, ‘’ İzmir’in tüm ilçelerine eşit hizmet anlayışımızla çalışacak ve İzmir’i geleceğe taşıyacağız. Menderes’te bizim için çok önemli. Tarım, turizm ve sanayisiyle İzmir’in parlayan bir yıldızı olan Menderes’i ileriye taşıyacak hizmetleri hayata geçireceğiz. Vatandaşlarımızın 508 numaralı otobüs hattı talebi var. Menderes’ten Konak’a aktarmasız ulaşım istiyorlar. Göreve geldiğimde yapacağım ilk iş bu hattı yeniden devreye sokmak olacak’’ dedi. 

‘’Menderes için hazırız’’

Menderes’in geleceğine katkı sunmak, Menderes’in yarınlarına ışık tutmak için bir yola çıktıklarını ifade eden CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek ise, ‘’ Bu yol benim yolum değil, bu yol bizim yolumuz. Çünkü bu yola çıkarken söylediğimiz tek bir söz vardı o da; ‘Sen, ben yok, biz varız. Birlikte başaracağız’ sözüydü. İçinizden birisi, Menderes’in evladı olarak ilçemizin geçmişten bugüne nasıl yol aldığını çok iyi biliyorum. Tüm hazırlıklarımızı yaptık. 1 Nisan Menderes’te güzel günlerin başlangıcı olacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanımız olacak Cemil Tugay ağabeyimle uyum içerisinde çalışarak Menderes’imizi geleceğe taşıyacağız’’ diye konuştu.

Kortejde sevgi seli

İlçe meydanında gerçekleşen mini mitingin ardından seçim koordinasyon merkezine kadar kortej gerçekleştirildi. Kortej sırasında Menderesliler Çiçek ve Tugay’ı bağrına bastı. Kortejin ardından coşkulu kalabalıkla birlikte seçim koordinasyon merkezinin açılışı yapıldı.

26 Şub 2024 - 11:20 İzmir/ Menderes (Cumaovasi)- Belediye