"Mutluluğa Evet" dediler

Bilgisayar Mühendisi Berra Ekmekçioğlu ile meslektaşı Ramazan Beydilli İzmir Fuar Evlendirme Dairesi’nde yakın dost ve akrabalarının katıldığı törenle evlendi. kıyılan nikahla “Mutluluğa Evet” dediler.

"Mutluluğa Evet" dediler
"Mutluluğa Evet" dediler
+7
Haber albümü için resme tıklayın

Dr Cemalettin Ekmekcioğlu ve Eczacı Nebiye Sarı'nın kızları Berra Ekmekçioğlu ile Hülya & Ferhat Beydilli çiftinin oğulları Ramazan Beydilli, İzmir Fuar Evlendirme Dairesi’nde kıyılan nikahla “Mutluluğa Evet” dediler. 

Ekmekçioğlu ve Beydilli Aileleri’nin yakın dost ve akrabaları, her ikisi de bilgisayar mühendisi olan gençlerin bu mutlu gününde salonu doldurdu. Nikah töreninde genç çiftin şahitliklerini ise Berra’nın büyükbabası Kadim Ekmekçioğlu, İzmir’in önde gelen iş adamlarından Koç Ali Al, Berra’nın ablası Esra Nur Yiğit ile Ramazan’ın kardeşi Melike Beydilli yaptı.

Gençlerin heyecanla oturdukları koltuktan nikah memurunun “Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan iyi günde, kötü günde; hastalıkta ve sağlıkta eşin olarak kabul ediyor musun?" sorusuna verdikleri içten Evet sözcüğü konuklar tarafından alkışlanıp, evlilik büyük bir kalabalık tarafından da onaylandı. Eski İzmir, şimdiki Adana Valisi Yavuz Selim Köşger de törene çiçek gönderip kutlarken, Karşıyaka eski Kaymakamı Sadettin Yücel de telgraf çekti.

Haber Hürriyeti Gazetesi Yazı Ailesi olarak gençleri yürekten kutlar, tamamlayıcı tıp alanında çok önemli çalışmaları bulunan ve birçok hastaya şifa dağıtan sevgili doktorumuz Cemalettin Ekmekçioğlu ve eşi yazarımız Dr. Berrin Yeter Ekmekçioğlu'na, Beydilli Ailesine ve eczacı Nebiye Sarı’ya "Gençlerin sevgisi her daim ilk günkü gibi olsun. Bulundukları her mekana mutluluk dolsun" deriz.

25 Şub 2024 - 21:34 - Yaşam