Nar Mevsimi Baskentte Okuyucularıyla Buluştu

Ünlü Ceza avukatı Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı, büyük ilgi görüyor. En çok satanlar listesine giren Nar Mevsimi'nin 4. baskısı yapılırken, Yazar Koşar Ankara'da düzenlenen okuyucu buluşmasında 500 kitap imzaladı.

Bahri KARATAŞ- URLA( İzmir), ( KHA)- İzmir Barosu avukatlarından  ve Altay SK Yönetim Kurulu üyesi ünlü ceza Avukatı Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı Nar Mevsimi'nin Ankara' da okuyucuları ile buluştu.

Nar Mevsimi Baskentte Okuyucularıyla Buluştu

Nar Mevsimi kitabının başkent  Ankara' da Penguen Kitabevinde, dün imza günü düzenlendi.İmza gününe, hakim,savcı,avukat ve bürokratlar büyük  ilgi gösterdi.

Yazar Koşar, imza  gününde, okuyucularına 500 adet kitap imzaladı. Kitabevinin rafları boşaldı. 
Deneyimli Ceza avukatı Çiler Nazife Koşar, dört ayda dördüncü baskısı yapılacak ve  satış rekorları kıran ikinci kitabı Nar Mevsimi’nin Ankara Penguen Kitapevi'nde düzenlenen imza gününde, okuyucuları yazarı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.Okuyucular,kitabı imzalatmak için uzun kuyruklar oluşturdu. 

Kitabın yazarı Çiler Nazife Koşar, kendisini bu mutlu günde yalnız bırakmayan tüm sevdiklerine teşekkür etti.

Avukat Çiler Nazife Koşar, " Gerçekten çok güzel bir imza günüydü. Bu arada kitap yarın dördüncü baskıya giriyor, 12 Ekim de yayınlanmıştı, dört ayda dördüncü baskısını yapıyor. Sözcüklerin bu efsunlu evreninde, kitabımın dördüncü baskısının mutluluğunu yaşatan, bana verdikleri destek ve yazarlığıma duydukları güvenle satırlarımın sizlerle yeniden buluşmasını sağlayan yayıncım Sayın Levent Salıcı ile Yakın Kitabevi & Yakın Yayınları’na, editörüm Sayın Nilüfer Yıldız Şendur'a, Grafik Tasarım'da emekleri için Sayın Hakan Esmergül'e ve hepsi birbirinden değerli siz okurlarıma bütün kalbimle teşekkür ediyorum.Çünkü kalp, dünyadan daha büyük " dedi.

Kitabın 4'cü baskı ön sözü;

 Dünya küçük ama kalabalık bir yer. Ve kimsenin pek umurunda değil, kimin kim olduğu. Mucizevi tesadüflerin, karşılaşma ve kesişmelerin çok ender görüldüğü bu kalabalıkta; tüm bu yapay zekalar, üremeler, kopyalamalar, gençlik ve ölümsüzlük arayışları arasında, ancak dip dibe ayakta duracak kadar yer bulabiliyorken üstelik bu karmaşada, kalpten dökülen sözcükler bozdu bu yazının seyrini. Farklı yazgıların bozgununda; ellerimizde açılmayan kapıların kollarıyla, tüm o fırtınalarda ve yangınlarda, kırıksız çıkıksız sağ kalabilen kazazedelerdik her birimiz aslında. Nar Mevsimi, bu yüzden biraz ben, çokça sizlersiniz.

Şimdi sazdan bir salın ucuna yığılıp kalmışım gibi, ters yöne kürek çekip aynı yerde dönüp durmaktan yorulmuşum gibi, yatağı zorla değiştirilmiş nehir gibi, çok önemli bir şeyi unutmuşum da unuttuğumun ne olduğunu bilmiyormuşum gibi telaşlı bir heyecan, tuhaf bir çarpıntı var içimde. Ama kayıp yok. İçimde bana ait her şey yerli yerinde duruyor.  Boş bir sayfayı doldurmaya nereden başlanır ve derin bir kırığın hangi ince çatlağından, biliyorum artık.

11 Şub 2024 - 16:10 - Kültür Sanat