Erdoğan'ın Tekirdağ Aday Tanıtımında Bozkurt İşareti

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Tekirdağ'da Aday tanıtım Toplantısına katıldı. Adayları tek tek sahneye davet etti. Erdoğan yaptığı konuşmada Seçim Öncesi Mesajlar verdi ve Hedefleri işaret etti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tekirdağ'da yaptığı konuşmada şu mesajları verdi: Tekirdağ'a selam gönderirken, şehri önemsediklerini ve sık sık ziyaret ettiklerini belirtti. 31 Mart seçimlerinde eksikliklerini telafi etmek için çalışacaklarını vurguladı. Ayrıca, CHP gibi kibirli bir dil kullanmayacaklarını ve millete hürmetsizlik etmeyeceklerini ifade etti.

Oy versin veya vermesin, her vatandaşın değerli olduğunu ve demokrasinin gücüne inandıklarını dile getirdi. Muhalefetin yapıcı eleştiriden ziyade istismar ve korku siyaseti yaptığını, bu durumun 31 Mart'ta son bulacağını belirtti. Ayrıca, Türkiye'nin güvenliği için terörle mücadeleyi kararlılıkla sürdüreceklerini vurguladı ve geçen sene yaşanan deprem felaketinin ardından yürütülen çalışmalardan bahsetti.

Kentsel dönüşüm projelerinin devam edeceğini ve Tekirdağ'da da benzer adımların atılacağını belirtti. Erdoğan, ayrıca, CHP'nin istismar ve korku siyasetinin son bulacağını ifade etti ve Küçükçekmece'deki silahlı saldırıyı kınadı, yaralılara acil şifalar diledi. Son olarak, geçirdiği trafik kazası sonucu vefat eden Fatma Sevim Baltacı'ya Allah'tan rahmet dileyerek konuşmasını sonlandırdı.

Tekirdağ başkan adayları tanıtıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkan adayı Gökhan Saygı,

Kapaklı Belediye Başkan adayı Mustafa Çetin,

Ergene Belediye Başkan adayı Müge Yıldız Topak,

Çerkezköy Belediye Başkan adayı Abdullah Öge, 

Malkara Belediye Başkan adayı Gediz Coşkun,

Şarköy Belediye Başkan adayı Görkem Gökkaya,

Hayrabolu Belediye Başkan adayı Osman İnan,

Marmaraereğlisi Belediye Başkan adayı Hikmet Ata,

Çorlu Belediye Başkan adayı Hakan Sunal

MHP adayının desteklendiği ilçeler

Muratlı Belediye Başkan adayı İmdat Altıntaş

Saray Belediye Başkan adayı Mümin Buluş

11 Şub 2024 - 14:24 - Siyaset