Balkan, Mesaiye Erken Başladı

CHP Urla İlçe Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Selçuk Balkan,seçim çalışmala mesaisine bugün çok erken başladı.

Balkan, Mesaiye Erken Başladı
Balkan, Mesaiye Erken Başladı
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Bahri KARATAŞ -URLA ( KHA)

CHP Urla İlçe Belediye Başkan Adayı Yüksek Mimar Selçuk Balkan,seçim çalışmala mesaisine bugün çok erken başladı.

" Depremde yaşamını yitirenleri andılar"

Balkan, ilk önce saat 04: 17’de CHP İlçe Parti binası önünde 6 Şubat Depreminin 1' ci yılını andı.Anma törenine, CHP Urla İlçe Başkanı Av.Pelin Karasakal, Gençlik ve Kadın Kolları ile partililer katıldı.Depremde yaşamını yitiren vatandaşlarımız için saygı duruşunda bulunuldu.

Selçuk Balkan, " Urla İlçe Başkanlığımızın önünde, 1 yıl önce bugün 6 Şubat Sabahı 04:17’de milletimizin başına gelen acı depremi anmak için toplandık.
Hiç bir milletin başına bir daha böyle bir acı gelmesin, hayatını kaybeden vatandaşlarımızın mekanı cennet olsun, Milletimizin başı sağolsun" dedi.

"Fırıncıları ziyaret etti"

Urla Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan, Urla CHP Gençlik Kolları Başkanı Serkan Kahraman ve üyeler ile birlikte sabah erken saatlerde mesaiye başlayan fırıncıları ziyaret etti. Hayırlı işler dileyip, fırıncılarımızın sorunlarını dinledi.

"Yücel ile birlikte esnafı gezdi"

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Parti Sözcüsü ve İzmir Milletvekili Av. Deniz Yücel, İlçe Binasını ziyaret etti. Yücel,burada İlçe Başkanı Av. Pelin Karasakal ve Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan, seçim çalışmalarıhakkında genel bilgi verdi.

Buradaki görüşmenin ardından, Deniz Yücel, Urla İlçe Başkanı Pelin Karasakal ve Belediye Başkan Adayı Selçuk Balkan ile birlikte merkez esnafını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Balkan, " İlçemizde partimizin bayrağını dalgalandırmak için örgütümüzle birlikte çalışacağız" dedi.

07 Şub 2024 - 11:38 - Siyaset