Mert Kadir Kılıç, Oyunculukta Babasının İzinden Gidiyor

Türkiye'nin en çok izlenen işlerinde yer alan ünlü oyuncu Selçuk Kılıç'ın oğlu Mert Kadir Kılıç, "Para Konuşur" filminden sonra yakında vizyona girecek olan "Her Renkte Aşk" filminde de rol alıp yıldız olma yolunda ışık saçtı.

Daha 13 yaşında olan Mert Kadir Kılıç babasının izinden gidiyor. Türkiye'nin en çok izlenen işlerinde yer alan ünlü oyuncu Selçuk Kılıç'ın oğlu Mert Kadir Kılıç, ilk kez "Para Konuşur" filminde rol almıştı. Hollanda doğumlu olup aslen Afyonkarahisarlı olan yetenekli minik, babasının yolunu takip ederek oyunculuğa yeşil ışık yaktı.

"Para Konuşur" adlı yapımdaki oyunculuğu ile yönetmenlerin dikkatini çeken başarılı çocuk, başrollerinde Selçuk Kılıç ve Özlem Gezgin'in yer aldığı çok yakında vizyona girecek olan "Her Renkte Aşk" adlı filmde seyirci ile buluşacak. Yapımın anacast'ında "Kadir" karakterine hayat verecek olan Mert Kadir Kılıç'ın sadece oyunculukta değil okulda da çok başarılı olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Babası gibi büyük bir oyuncu olmak istediğini dile getiren yolun başındaki Kılıç, "En büyük kahramanım ve destekçim babamdır" dedi.Sosyal medyadan haberi alan Selçuk Kılıç'ın hayranları, "Baba oğul sizleri tekrardan aynı projede görmek için sabırsızlanıyoruz" yorumlarını yaptı.

30 Oca 2024 - 13:13 - Yaşam