Yazı Ailemize 3 Güzel İnsan Daha Katıldı

Tong'un ardından Altundağ ile Özer de yazılarıyla HABERHÜRRİYETİ'nde

Büyütmek için resme tıklayın

Yılların duayen gazetecisi İbrahim Irmak ustamın, ağabeyimin emekli ikramiyesini feda ettiği, yengem Füsun Irmak ablamın sabrettiği, destel olduğu www.haberhurriyeti.com haber portalı 'eğilip bükülmeden evelemeden gevelemeden' yazmaya, haber vermeye devam ediyor. Çok sayıda kişiye kapı açtı, teşvik etti. Kimler geldi kimler geçti, bu süreçte. 'Oldum bittim' diyenlerin yok olup gittiğini gördük.

Yazı Ailemize 3 Güzel İnsan Daha Katıldı

2024'e girdik hayırlı uğurlu olsun nice nice yıllara, sağlıkla huzurla. İlk flaş isim. Yaşam hakları savunucusu, hayvan dostu Veteriner Hekim Ebru Tong hanım. Yakışıyor, yazmak Ebru hanıma. İki düşün insanı daha aramıza katılıyor.  Karar verici İbrahim ustamdır, söylemesi bizden, benden. Teşekkürler müdürüm. Güçlü kalemler Vedat Altundağ ile Adnan Özer de yazı ailemize katıldı. Üç önemli şahsiyete hoş geldiniz dileklerimizi iletiyoruz, yazılarınızı bekliyoruz. 
İnsan sevinir mi ben sevinirim işte. Kıskançlığa hasete gerek yok. Ego, hava civa ve de kendini dünyanın merkezi sanma, kapımızdan içeri giremez. Çünkü 'balık baştan kokar' derler. Çok doğru. Başımızda bir duayen, emekçi, emektar, üstad var, ustam İbrahim Irmak var. 
Ailemize yepyeni isimler katıldığı için seviniyorum. 'Söz uçar yazı kalır' o kadar. Bunu bilirim bunu yazarım. Sevgiyle, saygıyla, muhabbetle. Tekrar hoş geldiniz, safalar getirdiniz. Kaleminiz tükenmesin, sözünüz bitmesin. İyi ki varsınız İbrahim Irmak müdürüm, Hürriyet'ten bu yana az kahrımı çekmediniz. Gönlüm huzurlu, çünkü burası haberhürriyeti. Liyakat var, emek var, helali haramı bilmek var. Varların ardından sonra yoklarımız da var. Yağcılık, riyakarlık, o nedenle bu nedenle kalemini satmak yok. Biz böyle gördük, bize böyle öğrettiler. İmzamı da basıyorum; Bir dost.

www.haberhürriyeti.com / Metin AYDINOĞLU / [email protected]

02 Oca 2024 - 18:52 İzmir- Medya