3391 Kilometre 12 Ocak'ta Vizyona Giriyor

Sinemaseverlerin büyük bir heyecanla bekledikleri, Beyza Alkoç’un 3391 Kilometre adlı kitabından sinemaya uyarlanan film, yüksek beklentisi sebebiyle...

3391 Kilometre 12 Ocak'ta Vizyona Giriyor
Haber albümü için resme tıklayın

Sinemaseverlerin büyük bir heyecanla bekledikleri, Beyza Alkoç’un 3391 Kilometre adlı kitabından sinemaya uyarlanan film, yüksek beklentisi sebebiyle sinemacıların yüzünü güldürdü. Sinemacılar, kitap hayranlarının, filmin fragmanlarrına ve paylaşılan görsellere yoğun ilgi göstermesi ve yorumların ‘vizyon tarihinin iple çekilmesi’ yönünde olmasından dolayı ön satış kararı aldı. Yoğun istek üzerine 12 Ocak’ta vizyona girecek olan 3391 Kilometre filminin 5 Ocak’tan itibaren ön satışı olacağını duyuran sinemacılar, sektörün de hareketlenmesinden dolayı mutluluk duyduklarını belirttiler. 

Gençlere yeni yıl hediyesi gibi olan filmin başrollerinde televizyon dizilerinin sevilen oyuncuları Derya Pınar Ak ile Ahmet Haktan Zavlak yer alıyor.  Cavit Çetin Güner, Selin Türkmen, Gülin İyigün ve  Ogün Kaptanoğlu’nun da muhteşem oyunculuklarıyla eşlik ettiği film, sinema sektörünü hareketlendireceğe benziyor. 

OTTO Entertainment ve Böcek Films’in yapımcılığında, yönetmenliğini Deniz Enyüksek’in üstlendiği, film, Paris, İstanbul ve İzmir üçgeninde 5 haftada çekildi. Çekimler için en az adı kadar yol yapılan film, başarılı oyunculuklar ve zengin prodüksiyonu ile sinema izleyicisine iyi bir seyirlik vadediyor. 

30 Ara 2023 - 20:11 - Kültür Sanat