Cacharel Türkiye Tenis Ligi'nde Şampiyonlar Belirleniyor

Cacharel Türkiye Tenis Ligi Finalleri’nde kadınlarda adını finale yazdıran TED Spor Kulübü ve ENKA Spor Kulübü bugün (23 Aralık Cumartesi) TED Spor Kulübü kortlarında karşılaşacak. Erkekler Finali ise yarın ( 24 Aralık Pazar günü).

Türkiye’nin en iyi kulüplerinin belirleneceği tenis takviminin en prestijli organizasyonlarından Cacharel Türkiye Tenis Ligi Finalleri 18-24 Aralık 2023 tarihleri arasında TED Spor Kulübü’nde gerçekleşecek.

Kadınlar ve erkeklerde toplamda 32 takımın mücadele ettiği Cacharel Türkiye Tenis Ligi Finalleri’nde kadınlarda TED Spor Kulübü ve ENKA Spor Kulübü adını finale yazdırdı.

TED Spor Kulübü Kadınlar Takımı; Adana Gençlik ve Spor Kulübü, Tenis Klinik Spor Kulübü ve Yeşilyurt Spor Kulübü’nü yenerek finale yükselen ilk takım oldu. İlk turu bye geçen ENKA Spor Kulübü Kadın Takımı; Alaçatı Tenis Kulübü ve Topspin Tenis Spor Kulübü’nü yenerek finalde TED Spor Kulübü’nün rakibi oldu.

ENKA Spor Kulübü’nün kadınlar takımı kadrosunda Çağla Büyükakçay, Zeynep Sönmez, İpek Öz, Başak Eraydın, Ayla Aksu ve Melis Sezer yer alıyor. TED Spor Kulübü’nün kadınlar takımı kadrosunda ise Pemra Özgen, Ayşegül Mert, Başak Akbaş, Damla Göçer ve Ekin Özmen yer alıyor.  

Cacharel Türkiye Tenis Ligi Finalleri 23 Aralık Cumartesi Kadınlar Finali, 24 Aralık Pazar Erkekler Finali ile son bulacak. Kadınlar finali 9.00’da başlarken erkekler finali 11.30’da başlayacak.

Cacharel Türkiye Tenis Ligi Kadınlar Finali Program

ENKA SPOR KULÜBÜ-TED SPOR KULÜBÜ

Tarih: 23 Aralık Cumartesi

Saat: 09.00 Maç Başlangıcı (2 tekler 1 çiftler müsabakası)

Konum: TED Spor Kulübü

Adres: Tarabya, Tarabya Bayırı Cd. No:80 No:80, 34457 Sarıyer/ İstanbul

23 Ara 2023 - 00:36 - Spor