İzmirli Sporcuların Madalya Gururu

Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Buz Pateni Şampiyonası’na katılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün artistik buz pateni sporcuları kente madalyalarla döndü. Turnuva Advanced Novice erkekler kategorisinde Batu Tasasız ve kadınlar kategorisinde Deniz Tarım tüm rakiplerini geçerek kürsünün zirvesine çıktı.

İzmirli Sporcuların Madalya Gururu
Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Buz Pateni Şampiyonası’na katılan İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün artistik buz pateni sporcuları kente madalyalarla döndü.

İzmirli Sporcuların Madalya Gururu

İzmir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü’nün artistik buz pateni sporcuları Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Buz Pateni Şampiyonası’ndan madalyalarla döndü. Kocaeli Olimpik Buz Sporları Salonu’nda 15-17 Aralık tarihlerinde düzenlenen organizasyona, 19 kulüp ve 2 ferdi bölgeden olmak üzere toplam 87 sporcu katıldı.

İzmirli Sporcuların Madalya Gururu

Turnuva Advanced Novice erkekler kategorisinde İzmir temsilcilerinden Batu Tasasız ve kadınlar kategorisinde Deniz Tarım tüm rakiplerini geçerek kürsünün zirvesine çıktı.

Intermediate Novice kadınlar kategorisinde sporcu Duru Çimen gümüş madalyanın sahibi olurken, Gökçe Doğa Sezgi ise bronz madalya kazandı. Junior kadınlar kategorisinde ise Derya Taygan üçüncülük kürsüsüne çıkma başarısı gösterdi.

Antrenörler Gamze Güner ve Zeynep Yiğit’in katıldığı şampiyonada Rüzgar Bostancı 4, Elif Uğural 6, Nehir Alan 8, Ezgi Özer 9, Selin Uğural 10 ve Defne Günce Kılıç ise 14'üncülük elde etti.

21 Ara 2023 - 03:35 İzmir/ Konak- Spor