Aleyna Tilki'den İsyan

Sahneye çıkıp şarkı söylemeyi çok özlediğini belirten Aleyna Tilki, "Maalesef sektördeki popüler sanatçılar ve güçlü isimler sahneye çıkmama engel oluyor. Tacize uğradım yerlerde sahneye çıkmamı istiyorlar. Bin de oralarda sahne almıyorum. Benim ölmemi istiyorlar" dedi.

Aleyna Tilki'den İsyan
Video için play'e tıklayın

Aleyna Tilki'den sektöre küfürlü tepki: 'Beni sahneye çıkarmıyorlar'
Şarkıcı Aleyna Tilki, konserlerinin iptal edilmesine sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla sitem etti. Sesinin titrediği konuşmasında sektördeki popüler sanatçıların ve güçlü isimlerin kendisine engel olduğunu ifade eden Tilki, "Benim ölmemi istiyorlar. Kendimi ifade edebileceğim sahnelere çıkmama izin vermiyorlar" diyerek isyan etti.

Ünlü şarkıcı x'den yaptığı açıklama şöyle:

Aleyna Tilki

@aleynatilki

Varoluşumdan ve duruşumdan dolayı sahnelerimin iptal edildiğini, bazı yerlerden banlandığımı artık zaten biliyorsunuz. Bir de beni çocukluğumdan beri canım pahasına vicdansızca çalıştıran insanlar, bugün daha fazla para kazanmak için beni ait olduğum sahnelerden alıkoymaya çalışıyorlar. Ve beni çalıştıranların yanındaki sektörü domine eden sanatçılar da, bu durumu en çok destekleyen insanlar. Hem de çok iyi bildiğiniz isimler bunlar. Benim hayatımda sizin hayalinizdeki paradan çok daha büyük bir konforum var o da ait olduğum yerde şarkı söylemek! Şarkı söylemeyi çok özledim ve seyircim bu yılbaşında benden konser bekliyor! Bu olayı sadece beni dinlemek isteyenler çözebilir… Çünkü onlar yine benim çıkardığım şarkıları dinlemeye devam ediyorlar. Gerisini de canım Allah’ıma şikayet ediyorum. (Şuanda yüzyüze geldiğim kimse küfrümü üstüne alınmasın diğerlerinin zaten asla yüzüne bakmıyorum artık)

09 Ara 2023 - 16:45 İstanbul- Magazin