Pamuk Prensesimizi Kaybettik

Vardar Ailesi'nin Mavi Gözlü Pamuk Prensesi Behice Vardar 94 Yaşında Yaşamını Yitirdi. Behice Vardar'ın cenazesi 6 Aralık 2023 Çarşamba Günü, Yumurtacı Ahmet Akdeniz Camii'nden öğle namazı sonrası kaldırılıp Işıkkent Mezarlığı'nda toprağa verilecek.

Alaşehir'in İzmir'de yaşayan Pamuk Prensesi Behice Vardar yaşamını yitirdi. Sabriye, Sabiha, Kadriye ve Merhum Mehmet Vardar'ın annesi olan, 94 yaşında vefat eden İzmir Üçkuyular Mahallesi'nin iyilik Meleği Behice Teyze'nin cenazesi için yarın (6 Aralık 2023 Çarşamba günü) Karabağlar Üçkuyular'daki Yumurtacı Ahmet Akdeniz Camii'nden öğle namazı sonrası tören düzenlenecek. Alaşehir'den gelip, İzmir'de Tekel işçisi olarak çalışırken Almanya'ya giden ve orada ailesine yeni bir yaşam kapısı açan Behice Vardar son yolculuğunu Işıkkent Kabristanlığı'nda tamamlayıp, burada ebedi istiratgahında bekleyen eşi İsmet Vardar'ın yanına defnedilecek.

1989'dan beri komşum olan bir gün bile yüzündeki tebessüm eksik olmayan Behice Vardar Teyzemize Allah'tan Rahmet kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Haber Hürriyeti Gazetesi Ailesi Adına İbrahim Irmak

Not: Yumurtacı Ahmet Akdeniz Camii adres Fahrettin Altay Mah., 65/12 Sok., No:32, Karabağlar/ İzmir

05 Ara 2023 - 21:42 - 3. Sayfa