Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu

Eğitim ve Bilim İş görenleri Sendikası (Eğitim-İş)'in geleneksel kahvaltı etkinliğinde yılın ödülleri kazananlara tek tek verildi.

Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu
Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Eğitim ve Bilim İş görenleri Sendikası ( Eğitim-İş)'in geleneksel yıl sonu kahvaltı etkinliği duzenlendi.

Urla Ceviz Garden'da düzenlenen etkinlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinden giden Öğretmenler okullarda Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, aydınlık, çağdaş nesiller yetiştirmek için var güçleriyle çalıştıklarını ve çalışacaklarını dile getirdiler.

Kahvaltıda Eğitim İş'in her yıl düzenli olarak verdiği yılın ödülleri sırasıyla sahiplerine verildi.

Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu

Urla Eğitim İş'in her yıl verdiği, eğitime destek, eğitim sorunlarını dile getiren, Eğitim İş etkinliklerine yer veren "Basın Kuruluşu Ödülü" bu yıl Urla Can TV Radyo adına Cenk Özen'e İzmir Eğitim İş Şube Başkanı Adem Yıldırım tarafından takdim edildi.

Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu

Eğitime destek eğitim sorunlarını dile getiren, çözüm üreten, çaba harcayan STK ödülünü Urla Kent Konseyi adına Başkan Hadi Başman'a Cemil Doğru,Sevim Kaya,Serdar Ünlücömert, Eray kaya ve Tolga Can tarafından birlikte takdim edildi.

Eğitim İş'in Ödülleri Sahiplerini Buldu

Atatürk'ün izinde Eğitim İş Onur Ödülünü, emekli Öğretmenler Necibe - Alim Ergül çiftine ADD Başkanı Enver Karanfil, Eski başkanlar Ali Yanar ve Veli Çıtak tarafından takdim edilirken bu yıl emekli olan eğitim İş üyesi öğretmenlere de Şube Yöneticileri Özgür Şen ve Sertay Yayla ve Urla Eğitim İş Yönetim Kurulu tarafından paketleri verildi.

Eğitim ve Bilim İş görenleri Sendikası (Eğitim-İş) 1 nolu Şube Temsilcisi Cemil Hüsamettin Doğru günün anlam ve önemini belirten konuşmada; Eğitim Sendikasının dünden bugüne zorlu yollardan geçtiğini, hep beraber güçlenerek her zorluğu mücadele ederek aştıklarını sizlerin de katılımlarıyla dünden bugün daha iyiyiz yarın daha da iyi olacağız.Dedi.

300 kişinin katıldığı Ödül Töreni ve Kahvaltı Etkinliğine; 200 üye öğretmenin yanında İyi Parti Urla İlçe Başkanı Yüksel Bıyık, CHP Urla Kadın Kolları, CHP Urla Belediye Başkan Aday Adayları, Ziraat Odası,Esnaf Odası, ADD,ÇYDD,TEMAD,Malgaca Derneği, Kent Konseyi ve STK temsilcileri ve Öğretmenler katıldı.

03 Ara 2023 - 19:48 - Eğitim