"Urla İçin Ben De Varım" Dedi

Çeşmealtı Mahallesinde, 1950'li yıllardan belirli zamana kadar halka hizmet veren Dedem Restaurant ve Cafe'nin sahibi olan Ulamışlı ailesinin ferdi Bu...

Çeşmealtı Mahallesinde, 1950'li yıllardan belirli zamana kadar halka hizmet veren Dedem Restaurant ve Cafe'nin sahibi olan Ulamışlı ailesinin ferdi Burak Ulamışlı, ilçenin sorunlarını çözmek için 'Ben de varım ' dedi. Ulamışlı, 2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerde Urla Belediye Başkan Aday Adaylığı dosyasını bugün, CHP İlçe Başkanı Av.Pelin Karasakal' a teslim etti.

1980 yılında Urla' da dünyaya gelen 2 erkek çocuk babası olan Burak Ulamışlı, 21 yıldır Urla Belediyesinde çeşitli müdürlükler de görev alan ve hali hazırda Fen İşleri Müdürlüğü'nde Tamirhane ve Araçlar birim sorumlusu olarak çalışmaya devam ediyor.

Bir Urla aşığı Burak Ulamışlı, ilçenin sorunlarını bizzat bilen bir kişi olarak, memleketime hizmet etmek için belediye başkanlığı aday adaylığı için başvurumu yaptım. Görev verildiği taktirde, ilçeyi daha cazip hale getirmek için ekibimle sorunları anında çözmek için bu yola çıktım. Ulamışlı, başvuru dosyasını Pelin Karasakal' a verdi. Bahri Karataş  (KHA)

29 Kas 2023 - 11:38 İzmir/ Urla- Siyaset