Av. Çiler Nazife Koşar Nar Mevsimi'ni Bereketli Günde İmzaladı

İzmir Barosu avukatlarından Av. Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı Nar Mevsimi'nin Yakın Kitapevi'nde düzenlenen imza günü, hem yağan bol yağmur hem de okuyucunun ilgisi nedeniyle çok bereketli oldu. 15 günde ikinci baskısı yapılan Nar Mevsimi'ni imzalatmak isteyen okuyucular uzun kuyruklar oluşturdu.

Haber albümü için resme tıklayın

İzmir Barosu avukatlarından ve Altay SK Yönetim Kurulu üyesi Av. Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı Nar Mevsimi'nin imza gününde, kötü hava koşullarına rağmen okuyucuları yoğun ilgi gösterdi.

Deneyimli Ceza avukatı Çiler Nazife Koşar, on beş günde ikinci baskı yaparak satış rekorları kıran ikinci kitabı Nar Mevsimi’nin Yakın Kitapevi' nde düzenlenen imza gününde; kötü hava koşullarına rağmen, okuyucuları yazarı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.Okuyucular,kitabı imzalatmak için uzun kuyruklar oluşturdu.

Bugün saat 14: 00' den 19:00'a kadar süren imza gününde, yazar Çiler Nazife Koşar'ı İzmir Barosu Başkanı Sefa Yılmaz, Narlıdere Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Balçova Kaymakamı Mahmut Halal, Altay SK Başkanı Murat Pervane, Altay SK Yönetim Kurulu üyeleri, Ege Üniversitesi Mikrobiyoloji ABD Başkanı Adnan Yüksel Gürüz gibi İzmir protokolü ve okurları yalnız bırakmadı. Kitabın yazarı Çiler Nazife Koşar, kendisini bu mutlu günde yalnız bırakmayan tüm sevdiklerine teşekkür etti.

18 Kas 2023 - 21:55 - Kültür Sanat