Metin Uca Ölümden Döndü

Sunucu Metin Uca, Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken geçirdiği baygınlık sonrası trafik kazası yaptı. Kazanın her iki boyun damarının tıkalı olması nedeniyle oluştuğu belirtilirken tedavinin bir hafta devam edeceği belirtildi.

Televizyon programcısı ve sunucu Metin Uca, Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde araç kullanırken geçirdiği baygınlık sonrası trafik kazası yaptı.
Durumu hakkında X'ten açıklama yayınlayan ünlü Sunucu Uca, " Sevgili dostlarımız Bursa'da bir etkinlik için sevgilim@kubrakb (Kübra Kalem Baykara) ile çıktığımız yolda Dilovası oksijen çıkışında kendimden geçmem sonucunda ağaca vurarak durabildim. Hastanede ilk yapılan incelemede boyun şah damarının her yerinde de tıkalı olduğu ve onun yarattığı durum nedeniyle kazanın ortaya çıktığı öğrenildi. Kartal Lütfi Kırdar Eğitim Araştırma Hastanesi Nöroloji Bakım Yoğun İnme Merkezi'nde bir hafta boyunca tedavi altında tutulacak… Pıhtıların eritilmesi ve arızaların giderilmesine çalışılacak. İlginiz için teşekkürler. Hızla iyileşip aranıza katılabilirim" dedi.

HASTANEYE ZİYARETE GİTMEYİN

Kübra Kalem Baykara Uca için şunları söyledi:

"Sevgili dostlarımız,

Metin Uca’nın tedavisi yoğun bakımda devam ediyor. Lütfen hastaneye gelmeyin. Yoğun bakımda olduğu için kesinlikle görüşmeye izin verilmiyor. Bu hem Metin’in hem de diğer hastaların sağlığı için önemli. Diğer hastaları, hastaneyi ve personeli zor durumda bırakmayalım.
Sizden gelen telefonlara elimden geldiğince yetişmeye çalışıyorum.
İyi dileklerinizi iletiyorum."

04 Kas 2023 - 21:33 - 3. Sayfa