Onlara Cumhuriyet Engelsiz!

Türk Kızılay Urla Şubesi Başkanı Nurgül Saltık öncülüğünde, Türk Kızılay Urla, Kızılay Engelsiz Urla ve Kızılay Kadın Urla gönüllüleri Urla Sanat sokağından Cumhuriyet Meydanına, ellerinde döviz, Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ve marşlar eşliğinde sevgi alkışları ile yürüdüler.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100.Yıl etkinlikleri kapsamında Türk Kızılay Urla , Kızılay Engelsiz Urla ve Kızılay Kadın Urla gönüllüleri Urla Sanat sokağından Cumhuriyet Meydanına, ellerinde döviz, Türk Bayrakları ve Atatürk posterleri ve marşlar eşliğinde sevgi alkışları ile yürüdüler.

Başlarında Türk Kızılay Urla Şubesi Başkanı Nurgül Saltık ve aileleriyle birlikte, özel çocukları ' Engelsiz yürekler 'Cumhuriyetin 100.Yılı etkinlikleri çerçevesinde farkındalığın farkedilmesi'nin de verdiği mutluluk ve engelsiz yüreklerin coşkusu vatandaşların alkışları ile taçlandı.

"Bu güzel ve anlamlı etkinlik için değerli velilerimizi engelsiz yüreklerimizi Kızılay Kadın Urla gönüllülerimizi yürekten kutluyor. Cumhuriyet coşkusu ile Kızılay haftamızı kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz" diyen Nurgül Saltık hafta boyunca etkinliklerimize coşku ile devam edeceğiz dedi.

26 Eki 2023 - 19:17 - Gündem