Kaymakam Gözlet'in 100. Yıl Cumhuriyet Etkinlikleri Yoğun Geçiyor

Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet, ilk olarak 80. Yıl Gazi Ortaokulunda öğrencilerin hazırladığı 100. Yıl Resim Sergisini ziyaret etti. Öğrencilerden yaptıkları resimler hakkında bilgi alan Kaymakam Gözlet, cumhuriyetin gençlere emanet olduğunu belirterek, eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledi.

+10
Haber albümü için resme tıklayın

Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet, ilk olarak 80. Yıl Gazi Ortaokulu'nda öğrencilerin hazırladığı 100. Yıl Resim Sergisini ziyaret etti. Öğrencilerden yaptıkları resimler hakkında bilgi alan Kaymakam Gözlet, cumhuriyetin gençlere emanet olduğunu belirterek, eğitim-öğretim hayatlarında başarılar diledi.

Mustafa Gözlet, daha sonra Cumhuriyetimizin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında "Nice Yüzyıllara Denizden Gelen Sağlıkla" programında İskele Meydanında balık ekmek dağıtımına katıldı. Denizde Sahil Güvenlik teknesi ve balıkçı tekneleriyle kıyıları selamlayan Kaymakam Gözlet, sonrasında öğrencilere balık ekmek ikramında bulundu.

Ardından da, Urla Polis Evi, İskele Deniz Polisi Merkezi, İskele Polis Merkezi Amirliği ve Çeşmealtı Aile İçi ve Kadına Karşı Şiddetle Mücadele Büro Amirliğini ziyaret etti. Ekip amirlerinden yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Gözlet, 7/24 esasına göre çalışan güvenlik güçlerinin eksiklerinin giderilmesi ve çalışma ortamlarının iyileştirilmesi adına gerekli desteklerin her zaman verildiğini belirtti.

Urla Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Gözlet, son olarak ta İskele ve Çeşmealtında muhtarlarla birlikte esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla görüştü. Kaymakam Gözlet, vatandaşlar ve esnafların görüşlerini dinlerken, taleplerin de değerlendirilmesi için ilgili birimlere talimat verdi.

25 Eki 2023 - 20:51 - Gündem