Avukat Çiler Nazife Koşar'dan İkinci Kitap: Nar Mevsimi

Mart 2023'te Sus(a)madıklarım kitabıyla okuyucunun karşısına çıkan İzmirli Ceza Avukatı Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı "Nar Mevsimi" raflarda yerini aldı. Yazar Av. Koşar, "Nar Mevsimi’nin her bir sayfasında, hayatın tüm zikzaklarına, iniş ve çıkışlarına, dramlarına ve yeri geldikçe her insanın hayali kucak dolusu mutluluklara tanıklık edecek okuyanlar" diyor.

Avukat Çiler Nazife Koşar'dan İkinci Kitap: Nar Mevsimi
Avukat Çiler Nazife Koşar'dan İkinci Kitap: Nar Mevsimi
Haber albümü için resme tıklayın

Mart 2023'te Sus(a)madıklarım kitabıyla okuyucunun karşısına çıkan İzmirli Ceza Avukatı Çiler Nazife Koşar Edebiyat Dünyası'nda da hızlı koşmaya başladı. Avukat Çiler Nazife Koşar'ın ikinci kitabı "Nar Mevsimi" raflarda yerini aldı. Yazar Av. Koşar, İkinci kitabı “Nar Mevsimi” hakkında bakın neler söylüyor:

“Zor zamanlar insan olmanın demi sanki, onlarla pişiyoruz usul usul. Kendimiz oluyoruz sonra ki bu çok önemli bir gelişim. Ham taşımız yontulup bize has dünya görüşümüz, olaylara bakışımız, hayatı yorumlayışımız şekilleniyor.

Bu sürecin içinde hayatın tüm renkleri yer alıyor. Hüzünler, sevinçler, kayıplar, ayrılıklar, hasretler, kırılıp dökülenler, yanıp küle dönenler, o küllerden yeniden doğuşlar, unutuşlar, savruluşlar...

Hayat böyle çoğu zaman. İmkânsız sanılan ne varsa bir bakıyorsunuz oluyor ya da kesin dediğiniz tarih olup uçuyor.

Nar Mevsimi’nin her bir sayfasında, hayatın tüm zikzaklarına, iniş ve çıkışlarına, dramlarına ve yeri geldikçe her insanın hayali kucak dolusu mutluluklara tanıklık edecek okuyanlar.

Nar Mevsimi, belki de bu yüzden, tam da mevsiminde, herkesin kendi gizemli yolculuğuna birbirinden ilginç satırlarla eşlik edecek.

Nar Mevsimi adlı kitabımın hayata dair tüm satırları bir nar masalı aslında.

İçinde yaşamın tüm renkleri, duyguları ve yansımaları var.

Yerine göre hüzün, hem de en koyusundan. Yerine göre mutluluk, üstelik Olimpos’un zirvesinde yaşanan. Bazen gökkuşağı bazen siyahtan griye tüm renkler var bu satırlarda.

Ancak, yine de galip gelen umut olsun diyorum.”

19 Eki 2023 - 11:23 - Kültür Sanat