Dikkat İzmir'de Bu Yollar Bugün Kapalı

İzmir Valiliği 58, Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Nedeniyle Trafiğe Kapatılacak Güzergahları açıkladı, sürücüleri uyardı.

Büyütmek için resme tıklayın

İzmir Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 58. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun Bodrum-Selçuk ile Selçuk-İzmir arasında koşulacak 6. ve 7. etapları dolayısıyla trafiğe kapatılacak kavşaklar ve yollar hakkında duyuru yayınladı. Bugün kapanacak yollar şöyle:

 14.10. 2023 Cumartesi günü koşulacak Selçuk-İzmir etabında;

 

Selçuk ilçesi Meryem Ana Kavşağı’ndan ve Pamucak Kavşağı’ndan Selçuk ilçe merkezine trafik akımı verilemeyecek ve Atatürk Caddesi araç trafiğine kapatılacak.

 İzmir-Aydın Devlet Karayolu Ödemiş/Tire Kavşağı’nda, Torbalı ve Tire istikametine araç trafiği kapatılacak, Torbalı ilçesi istikameti gidiş yönünde Kemalpaşa Kavşağı’na kadar trafik akımı verilemeyecek.

 İzmir-Ankara Devlet Karayolu Sütçüler Kavşağı ile Halil Beyli Kavşağı arası İzmir’den Turgutlu istikametine araç trafiğine kapatılacak, trafik akımı Torbalı Otoyol bağlantı kolundan İzmir- İstanbul Otoyolu’na yönlendirilecek.

  İzmir-Manisa Devlet Karayolu Sabuncubeli Tünelleri’nden İzmir istikameti Karaçam Köy girişi, Karaçam Caddesi, Kayadibi Caddesi, 456. Sokak, 31. Sokak, 57. Topçu Tugayı önünden Evka-4 istikameti, Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi, 462. Sokak, 477. Sokak ve bağlantılı cadde ve sokaklar araç trafiğine kapatılacak.

 Bornova İstiklal Caddesi ile Bornova Cumhuriyet Meydanı’ndan itibaren Yüzbaşı İbrahim Hakkı Caddesi ve Evka-4 istikameti ile bağlantı kolları, Taşkent Kavşağı (Otoyol inişi), Bayraklı Manas Bulvarı, Smyrna Meydanı ile Altınyol Caddesi istikametleri ile Anadolu ve Altınyol Caddesi deniz tarafı (Konak istikametine gidiş tarafı) ile bağlantı kolları araç trafiğine kapatılacaktır. Trafik akımı Anadolu Caddesi Soğukkuyu mevkisinden Meles Deltası istikametine kadar gidiş-geliş olarak kara tarafından verilebilecek.

 Karşıyaka Yalı Bulvarı girişi ile Yunuslar Kavşağı arası ve bağlantılı sokaklar araç trafiğine kapatılacak, bu güzergâhlar üzerinde araç park edilemeyecek.

 

14 Eki 2023 - 13:22 - Spor