Yeşilçam Filmleri ve Şiir Etkinliği Bugün Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi'nde

İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği üyeleri tarafından düzenlenen Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi'ndeki etkinlik bugün (13 Ekim Cuma) saat: 19.00'da başlayacak.

İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği üyeleri, "Yeşilçam Filmleri ve Şiir Etkinliği" ile sanatseverlerle buluşacak. Etkinlik hakkında bilgi veren sanat yönetmeni Ekrem Keleşoğlu, "İzmir Şairler ve Bestekarlar Derneği üyeleri tarafından 13 Ekim Cuma saat: 19.00'da Karşıyaka Çarşı Kültür Merkezi'nde, "Yeşilçam Filmleri ve Şiir Etkinliği" gerçekleşecek.

Yeşilçam hepimizin çocukluğu, gençliği demek. Sohbetlerimiz de hala o günkü filmlere duyulan özlem gündeme geliyor. Bizler, Yeşilçam'ın unutulmaz aktörleri ile büyüdük, çocuklarımız da  o dönemdeki filmleri severek izliyor. Cuma günü yapacağız etkinlik bir nevi Yeşilçam'a vefa etkinliğidir.

Dernek üyeleri arkadaşlarımızın şiirleriyle renkleneceği bu gece, İzmirliler için unutulmaz olacak. İleriki dönemlerde de çok daha farklı projeler ile sanatseverlerin karşısına çıkacağız" ifadelerini kullandı.  

13 Eki 2023 - 11:48 - Kültür Sanat