Bayraklı'da Masal Dinletisi

Yeryüzü Masalcısı Asuman Memen ve Müzisyen Sevgi Candan, Bayraklı'da Yamaç paraşütçülerinin eğitim ve buluşma mekanı olarak da hizmet veren Parachute Coffee Housmasal'da Masal Dinletisi etkinliği gerçekleştirecek. Dinleti 20 Ekim Cuma akşamı saat 20.30’da başlayacak. Davetiyelerinizi almayı unutmayın.

Yamaç paraşütçülerinin eğitim ve buluşma mekanı olarak da hizmet veren Parachute Coffee House bir Masal Dinletisi ile etkinlik sezonunu açıyor. Yeryüzü Masalcısı Asuman Memen ve Müzisyen Sevgi Candan’ın birlikte gerçekleştirecekleri Masal Dinletisi 20 Ekim Cuma akşamı saat 20.30’da başlayacak. Kuzey kutbu halklarının eski bir masalı olan Fok Derisi, Ruh Derisi adlı masal ezgilerle zenginleştirilmiş biçimde anlatılacak. Etkinlik için kafenin instegram adresinden davetiye alınabilir. Bu etkinlikte MASALCI kodu ile alınan davetiyelerde indirim uygulanıyor.

Bayraklı’da bulunan kafenin işletmecisi İlker Yıldız, mekan kapsamında etkinlikler için özel bir salon oluşturduklarını belirterek, kahve yapımı ve yamaç paraşütü eğitimlerinin yanı sıra yıl boyunca müzik, tiyatro, performans gösterileri ve masal dinletilerine devam edeceklerini söyledi. Herkesin katılımına açık olan kültür- sanat etkinlikleriyle kahve keyfini daha anlamlı bir paylaşıma dönüştürmeyi arzuladıklarını belirten İlker Yıldız, ayrıca kafede kişisel gelişim seminerleri, çocuklara yönelik atölyeler ve kültür söyleşileri düzenleyeceklerini ekledi. Etkinlikler parachutecoffeehouse instagram adresinden takip edilebilir.

13 Eki 2023 - 10:56 İzmir/ Bayrakli- Kültür Sanat