İYTE'de Dönem Konserle Başlayacak

İYTE Rektörü Prof Dr.Yusuf Baran, Cumhuriyetin 100. yılında öğrencilerime müjdemdir, "Yeni akademik döneme unutulmayacak konserlerle başlıyoruz" dedi.

Haber albümü için resme tıklayın

Bahri Karataş ( KHA)

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü ( İYTE) yeni akademik döneme konserlerle başlıyor. Rektör Prof Dr. Yusuf Baran, öğrencilere müjdeyi verdi. 12- 13 Ekimde , Tevfik Rodos ve ekibi ile öğrencilerin oylarıyla belirlenen Madtigat grubu " Toluluklar Toplanıyor " günlerinde Konser verecek.

İYTE Rektörü Prof Dr. Yusuf Baran, "Cumhuriyetimizin 100. yılını gururla kutlamanın heyecanıyla düzenleyeceğimiz etkinlikler dizisinin ilkinde Kampüsümüzde sevilen iki grubu ağırlıyoruz.
Zülfü Livaneli şarkılarıyla, İzmir’imizin değerli sanatçısı Teyfik Rodos ve ekibi ile öğrencilerimizin oylarıyla belirlenen Madrigal grubu “Topluluklar Toplanıyor” günlerinde konser verecek.12-13 Ekim tarihlerinde düzenleyeceğimiz programıza tüm öğrencilerimizi, akademik-idari personelimizi ve mezunlarımızı bekliyorum.


Yeni akademik döneme yüksek bir enerjiyle hep beraber başlayalım ve Cumhuriyetimizin 100. yılının coşkusunu birlikte yaşayalım" dedi.

# ile, Bir

02 Eki 2023 - 01:37 - Eğitim