EGETEKO Başkanı Tülay Yenici'nin Kardeş Acısı

S.S. Ege Tüm Engelliler Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi (EGETEKO)'nun Başkanı Tülay Yenici'nin kız Kardeşi Nuray Yalkınoğlu'nu Hakk'ın rahmetine kavuştu. Nuray yakınoğlu'nun cenazesi 24 Eylül 2023 Pazar (bugün) günü Yumurtacı Ahmet Akdeniz Üçkuyular Camii'nden ikindi namazına müteakip kaldırılacak ve ebedi istiratgâhına yolcu edilecek.

Engellilerin üretkenliklerini ortaya çıkarıp topluma yararlı olması için kurulan S.S. Ege Tüm Engelliler Çevre Kültür ve İşletme Kooperatifi (EGETEKO)'nun Başkanı Tülay Yenici'nin kız Kardeşi Nuray Yalkınoğlu'nu, Hakk'ın rahmetine kavuştu.

Toplum yararına çalışıp düzenlediği kursların ve defilelerin geliriyle engelliler burs sağlayan  iyilik meleği Nuray Yalkınoğlu birkaç yıldır yakalandığı hastalıkla mücadele ediyordu. Yaşamını yitiren Engelli Dostu Nuray Yalkınoğlu'nun Cenazesi 24 Eylül 2023 Pazar (bugün) günü Yumurtacı Ahmet Akdeniz Üçkuyular Camii'nden ikindi namazına müteakip kaldırılacak ve ebedi istiratgâhına yolcu edilecek.

Nuray Yalkınoğlu'na Allah'tan Rahmet, Başta Başkan Tülay Yenici olmak üzere tüm EGETEKO Ailesine ve sevenlerine sabır diliyoruz.

Mekanı Cennet, Kabri Işıklar içinde olsun.

24 Eyl 2023 - 11:41 - 3. Sayfa