Burcu Ceylan, Zeytinalan Mahallesi İçin Muhtar Adaylığını Açıkladı

31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan seçimleri ile birlikte, muhtarlık seçimide yapılacak. Belediye Başkan aday adayl...

31 Mart 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkan seçimleri ile birlikte, muhtarlık seçimide yapılacak.

Belediye Başkan aday adayları tek tek aday olduklarını açıklamaya başladı. Öte yandan muhtarlık seçimlerinde kıran kırana geçecege benziyor. Urla İlçesinde muhtar adayları da, ortaya çıkmaya başladı. Zeytinalan Mahallesi'nde ilk kadın Muhtarı olmak için Burcu Ceylan, aday olduğunu açıkladı. Ceylan, sosyal medyada Zeytinalan Yerel Platformunun da kurucusu.

Zeytinalan Mahallesi Muhtar adayı olduğunu açıklayan Burcu Ceylan, seçilmesi halinde yapacağı hizmetleri anlattı.

"1983 yılı İstanbul doğumluyum, evli ve iki çocuk annesiyim.
İnsanlarla birebir iletişim kurmayı ve onlara yardım etmeyi seven biriyim. Zeytinalanı Yerel Platformunuda bu amaçla daha çok insana ulaşabilmem adına 4,5 yıl önce kurdum. Kadınların ev ve iş yaşamındaki başarısını yerel yönetimlerde de bir anne titizliği ve şefkati ile başaracağım inancıyla bu güzel Mahalle ye Muhtar adayı oldum. Mahalle sakinlerimizin desteğiyle Zeytinalanı Merkez Mahallesi'nin ilk kadın Muhtarı olacağım. Zeytinalanı için yeni nesil bir muhtarlık anlayışı ile çalışmaya devam edeceğim" dedi.

13 Eyl 2023 - 23:03 - Gündem