İzmir'de 9 Ağustos Elektrik Kesintisi Yapılacak Yerler

GDZ Elektrik, 9 Ağustos 2023 Çarşamba Günü İzmir'in çeşitli ilçelerinde elektrik kesintisi yapacak. Elektrik kesintisi yapılacak ilçelerde cereyanlar saat kaçta kesilecek, hangi saatte elektrikler gelecek, sokaklar, mahalleler ve mevkiler şöyle:

GDZ Elektrik bugün (9  Ağustos  2023 Çarşamba Günü) İzmir’in hangi ilçelerinde elektrik kesileceğini internet sitesinde ilçe ilçe açıklıyor, biz de onları halkımıza duyuruyorduk. Eskiden   kesinti bölgelerini gazetelerle paylaşan GDZ artık bu uygulamayı kaldırdı. Dolayısıyla biz de ilçe ilçe kesinti listesini yayınlıyorduk. GDZ bu uygulamadan vazgeçti. Şimdi, "Biz abonelerimize kesintiden etkileniyorsa mesaj olarak iletiyoruz" diyor ve kesinti programını bizimle paylaşmıyor. Amacı sadece vatandaşa hizmet etmek olan ve bilgilendirmek olan haberhurriyeti.com gazetesi bu kesinti programı artık ilçe ilçe yayınlayamıyor. Liste gönderilirse seve seve halkı bilgilendirebileceğimizi   bir kez daha hatırlatırız. Adres sorgulama ekranına yönlendiren  GDZ Elektrik'in sitesinden kesinti programını sorgulayabilirsiniz?

İZMİR'DE ELEKTRİK KESİNTİLERİNİ BURADAN SORGULAYABİLİRSİNİZ.

# bugün elektrikler kesik mi?, # bugün nerelerde elektrikler kesik, bugün elektrik kesintisi var mı?anadolu, elektrik kesintisi yapılacak,   şehit,   elektrik,   #Konak,   gazi,   Atatürk,   stad,   osmaniye,   2023,   kemal,  # urla,   kaptan,   Elektrik ne zaman gelecek,   Bornova,   ödemiş,   Karşıyaka,   mustafa,   Konak,   erdoğan,   adalet,   gediz,   # İzmir,   ramazan,   #elektrik kesintisi,   Hürriyet,   ankara,   # elektrik kesintisi,   mart,   tariş,   gediz elektrik,   # şehit,   #Torbalı,   İzmir,  aydem,   # kesinti saatleri,   #Elektrik kesinti saatleri,   İbrahim,   karabağlar,   # izmir'de elektrik kesintisi,   Torbali,  İzmir’de elektrik kesintisi,   # nerelerde elektrik kesintisi var,   #Elektrikler ne zaman gelecek,  İzmir’de nerelerde elektrik kesik,   çevre,   Mersin,   öğretmen,  gediz elektrik,  nerelerde elektrikler kesik,  urla,  bugün elektrik kesintisi var,  sonuçları,   # Nerelerde elektrik kesik,  Gediz elektrik listesi,  gdz,  için,  büyük, Bayraklı’da elektrik kesintisi,   mehmet, Bayındır’da elektrik kesintisi, Bornova’da elektrik kesintisi, Torbalı’da elektrik kesintisi, 9 Ağustos Elektrik Kesintisi,  İzmir,  kemal, Bergama’da elektrik kesintisi,  2023, sokaklar, 9 Ağustos 2023 Çarşamba Günü İzmir'in çeşitli ilçelerinde elektrik kesintisi yapacak. Elektrik kesintisi yapılacak ilçelerde cereyanlar saat kaçta kesilecek, mahalleler ve mevkiler şöyle:, hangi saatte elektrikler gelecek, Ödemiş’te elektrik kesintisi, İzmir'de 9 Ağustos Elektrik Kesintisi Yapılacak Yerler GDZ Elektrik, Bir, 2023, İzmir, kesinti, ağustos

09 Ağu 2023 - 09:18 - Ekonomi