Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler

Menemen Belediyesi Ramazan ayı dolayısıyla kurduğu gönül sofraları, 2 bin vatandaşın katıldığı Koyundere Mahallesi ile devam etti. Koyundere için inşa ettikleri 3 bin metre alana sahip kare pazar yerini 1 ay içinde açacaklarını ifade eden Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, “Tüm yollarımızı da yıl sonuna kadar yeniliyoruz” dedi.

Menemen Belediyesi'nin iftar sofraları Koyundere Mahallesi'yle devam etti. Fatih Camii yanında düzenlenen iftar programında vatandaşlara gül suyu ve şerbet ikramında bulunuldu. İftar programında konuşan Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, 11 ili etkileyen deprem felaketinin ardından başlattıkları yardım kampanyasına destek veren tüm Koyundereli hemşehrilerine teşekkür etti.

Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler

KOYUNDERE YENİ PAZAR YERİNE KAVUŞUYOR

Müjdeleri de sıralayan Pehlivan, “ Çok yakın zamanda 3 bin metrekare alana sahip Koyundere Pazar Yerimizi siz kıymetli esnaf ve hemşehrilerimin hizmetine açıyoruz. Ayrıca talebiniz üzerine eski belediye binamızın arkasına bir taziye evi inşa ediyoruz. Gençlerimizi de unutmadık. İlçe genelinde inşa ettiğimiz 20 halı sahadan birini de güzel mahallemize yaptık. Hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Fen İşleri ekiplerimiz de yollarımızı yenilemeye başlıyor. Ayrıca parklarımızdaki oyun gruplarını yeniliyor, peyzaj çalışmalarıyla da daha güzel bir Koyundere için çalışıyoruz” dedi.

Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler

Pehlivan ayrıca yarın akşam Şehir Parkı’nda idrak edecekleri Kadir Gecesi programına tüm hemşehrilerini davet etti.

Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler

KİMLER KATILDI

İftarın ardından vatandaşlarla sohbet edip, istek ve taleplerini dinleyen Pehlivan, mahalle muhtarlarıyla da istişarelerde bulundu. Menemen Belediyesi’nin iftar proğramını , Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, AK Parti Menemen İlçe Başkanı Hakkı Durmaz, AK Parti İzmir Milletvekili adayı Muhammet Doğan, Eski Koyundere Belde Belediye Başkanı Selahattin Yeşilkaya, STK temsilcileri, muhtarlar, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler
Menemen Başkan Vekili Pehlivan'dan Müjdeler

16 Nis 2023 - 14:37 - Belediye