Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç'un Arasına Kara Kedi Girdi

Türk Seyircisinin ve dinleyicisinin iki sevilen ismi Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç 2022 Ağustos ayında evlenmişti. Çiftin boşanma kararı aldığı paylaşıldı. Demet Özdemir'in evi terk ettiği belirtiliyor.

Çok Güzel Hareketler Bunlar Programıyla şöhret basamaklarını tırmanıp, romantik şarkılarıyla geçlerin kalbine hitap eden Oğuzhan Koç ile Dizilerin aranan oyuncusu Demet Özdemir'in eliliğine nazar değdi. 2022'nin Ağustos ayında evlenen çiftin boşanacakları sosyal medya paylaşımlarıyla ortaya çıktı.

Televizyondaki ilk deneyimini 2013 yılında yayınlanan Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi ile kazanan, Kurt Seyit ve Şura dizisinde Alya, Tut Sözünü isimli sinema filminde Demet karakterini canlandıran, şimdilerde ise Adım Farah dizisinde başrol oynayan Demet Özdemir'in tanınırlığı iyice artmıştı. Evliliklerini 8 ay sürdürebilen Demet Özdemir - Oğuzhan Koç çifti, peş peşe açıklama yaptı. İşte o açıklamalar:
Evliliğimizi bir süredir yürütemediğimizi görüp, sona erdirme kararı aldığımız doğrudur. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde aldığımız bu kararın ailelerimizi ve büyüklerimizi de etkileyeceğini biliyor; onları üzmeden, yıpratmadan bu süreci en hassas şekilde yürütmek için elimizden geleni yapıyoruz."

 Evi terk ettiği iddia edilen Özdemir'in, Oğuzhan Koç ile  anlaşmalı boşanacakları duyuruldu.

13 Nis 2023 - 15:18 - Yaşam