Bayraklı’da Kurslar İlgi Görüyor

Bayraklı Belediyesi’nin, Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çatısı altındaki 18 kursundan yaklaşık 3 bin kişi faydalanıyor. 7’den 70’e herkesin ilgi odağı olan kurslarda çocuklar kendini keşfederken yetişkinler de sosyalleşerek, güzel vakit geçiriyor.

Bayraklı’da Kurslar İlgi Görüyor
Bayraklı’da Kurslar İlgi Görüyor
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Herkes için sanat parolasıyla yola çıkan Bayraklı Sanat ve Müzik Akademisi (BASAMAK) çeşitli kurslar düzenliyor. Bu kapsamda Bayraklı Belediyesinin, bu yıl 18 branşta açtığı atölyelere kış sezonu boyunca yaklaşık 3 bin kişi katıldı. 11 farklı merkezde vatandaşla buluşan kurslarla ilgili kayıt veya detaylı bilgi 477 20 00 (2565-2571) numaralı telefondan alınabiliyor.

Hangi kurslar veriliyor?

 

BASAMAK çatısı altında düzenlenen eğlenceli matematik, gitar, bağlama, satranç, piyano, drama, halk dansları, felsefe, görsel sanatlar, keman, tiyatro, mandolin, dans, İngilizce, Türk halk müziği, astronomi ve uzay bilimleri, eğlenceli bilim ve robotik kodlama atölyeleri hem çocuklara hem de yetişkinlere eğlenme ve öğrenme imkanı sunuyor.

 

“Kurslarımıza bekliyoruz’

Başkan Serdar Sandal, “Kurslarımızla çocuklarımızın ve gençlerimizin kişisel gelişimine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yetişkinler için de hobi kursları düzenliyoruz. Kültür-sanat ile ilgilenen herkesi atölyelerimize katılmaya davet ediyoruz” dedi.

 

13 Nis 2023 - 12:54 - Belediye