Gülşen'e ve İzmirlilere Yeni Yıl Morali

İzmirliler, yeni yıla Gündoğdu Meydanı’nda 'merhaba' dedi.  İmam hatip liselilere yönelik sözleri gerekçe gösterilerek yargılanan şarkıcı Gülşen  4.5...

Gülşen'e ve İzmirlilere Yeni Yıl Morali
Haber albümü için resme tıklayın

İzmirliler, yeni yıla Gündoğdu Meydanı’nda 'merhaba' dedi.  İmam hatip liselilere yönelik sözleri gerekçe gösterilerek yargılanan şarkıcı Gülşen  4.5 ay sonra ilk defa sahne aldı ve İlk halk konserini İzmir’de verdi.  ‘Yatcaz Kalkcaz Ordayım’ şarkısı ile sahneye çıkan Gülşen'e İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, barışı simgeleyen zeytin fidanı verdi. Gülşen'in sahneye çıktığı sırada kısa süreliğine elektrikler kesildi. Şarkı arasında ‘Sizleri çok özledim’ diyerek seslenen Gülşen, “Muhteşemsin İzmir. Malum elektrik kesildi. Ama ben bunu sevgi patlaması olarak görüyorum. 2023, ülkemiz, ailemiz ve dünyamız için barış yılı olsun. Hepimizin ihtiyacı barış” dedi.

Tunç Soyer de yaptığı konuşmada, “Yepyeni bir yıla giriyoruz. Muhteşem yıl olacak. 100 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet’in ikinci yüzyılının başlangıcı. Aynı 100 yıl önce olduğu gibi yine büyük bayramlarla mutluluklarla yaşayacağız bu yılı. Yine sımsıkı sarılacağız birbirimize. Hayalleriniz gerçek olacak. Bir şey değişecek her şey değişecek” diye konuştu. 

02 Oca 2023 - 05:12 - Yaşam