Haftalık Burç Yorumları (16.09-2022)

Aşk, iş ve sosyal hayatınız için Burçlarınız bu hafta neleri işaret ediyor. Yükselen burcun üzerinizdeki etkileri neler? Karma Astrolog Gül Köseoğlu burçlarınızı yorumluyor...

KOÇ BURCU

Bu hafta kendi şahsi meselelerinize önem göstereceksiniz. Kendinizin duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir. Sürecinizi  duygu ve düşüncelerinizi kolayca ifade etmek için değerlendirebilirsiniz. Objektif olmak bu dönemde her ne kadar zor olsa da başkalarıyla kurduğunuz iletişimde kolaylıkla empati kurabilir ve ilginizi karşı tarafa doğru biçimde aktarabilirsiniz.Bu dönem aynı zamanda kadınlardan destek ya da yardım görebilirsiniz. Duygusal hassasiyetleriniz yoğun olarak hissedildiği bir dönem  ruhsal gelişiminiz üzerinde çalışabilirsiniz..Başkalarından gelen herhangi bir yardım sizin büyümenize neden olabilir. İçe kapanıp önemli aydınlanma yaşayabilirsiniz. Rüyalarınıza dikkat edin, haberci rüyalar olabilir.Hızlı ve sabırsız konuşmalar, eleştirilere karşı tahammülsüzlük, kardeşler, komşular ve yakın arkadaşlarla anlaşmazlıklar/tartışmalar gündeme gelebilir. Yazacaklarınızı ve telaffuz edeceğiniz her şeyi birkaç kez gözden geçirerek, öfkeli ifadelerden kaçının. Yeni beceriler ve uğraşlar edinmeyi deneyin.  Omuz ağrıları, elde kesikler ya da yanıklar, ağızda enfeksiyonlar anlamlarına gelebilir. Düşünce ve davranışlarınızda ne kadar sakin olursanız o kadar az sorunla karşılaşırsınız bu hafta. İşinizin güzel, kaliteli ve standart görünmesini sağlamaya meyilli olabilirsiniz. Besleyici bir ruh halindesiniz ve başkalarına özen göstermek veya varsa evcil hayvanlarınızla kaliteli zaman geçirmek için motive oluyorsunuz. Yaşam alanınızda düzenlemeler veya yer değişimlerine gidilebilir. Bu süreçte kendi ruhsal durumunuzu  dışarıdan bir göz olarak değerlendirmeniz faydalı olabilir.

BOĞA BURCU

Bu hafta  duygusal olarak kendinizi  dış dünyadan soyutlama ihtiyacı içerisinde  hissedebilir. Yalnız kalabileceğiniz ve daha çok kendi iç dünyanıza yönelik ruhsal bir takım çalışmalar yapabileceğiniz bir süreç. Geri planda ilgilendiğiniz konular gündeminizde yoğun bir şekilde olacaktır. Aynı zamanda bu dönemde kontrol edemeyeceğiniz birçok konu gündeme gelebilir. gizemli ve soyut konularla alakalı yapacağınız çalışmalarda duygusal olarak tatmin olmanız mümkündür. Mantık devre dışı kalabilir. Meditasyon ve iç gözlem size yarar sağlayacak ve manevi bir geri çekilme duygusu içerisinde olabilirsiniz. Sanat, din, felsefe ve doğal güzellik için daha derin bir takdir hissedeceksiniz. Arkadaşlık konularında çok temkinli olmalısınız. Maddi güvenlik ihtiyacınız da artar. Para kazanmak için çok efor sarf ettiğinizi hissedebilir, hatta ekstra gelir için ikinci bir işe başlayabilirsiniz. 2. Evdeki Mars para kazanmanın yeni yöntemlerini bulmakla, bazen spor ya da dansı kariyer haline getirmekle ilgilidir. Ancak borç ya da kredi almakla ilgili olumlu temkinli olmalısınız. Hızlı para kazanmak ve kazancı aynı hızda tüketmeyi gösterir. Ani ve düşüncesiz alışverişlerden kaçınmanız, öfkeliyken para harcamamaya özen göstermeniz çok önemlidir. Sahip olduklarınız konusunda objektif olmak için zorlandığınız bir süreç olabilir.. İş yerinde ters giden olaylar gündeminizde olabilir. Eleştiri konusunda genel olarak objektif olmanıza rağmen, sizin tarafınızdan yapılan bir ihmalden kaynaklanan hatalar ve sorunlar çıkabilir. Evcil hayvanlarınız konusunda endişelenebilir daha fazla kontrolleri ile ilgilenebilir veya eğitebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta Topluluklar içerisinde bu dönemde destek görmeniz mümkündür. Geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Fakat bu noktada objektif kararlar almakta zorlanabilir. Sosyal yardım ve destekler açısından verimli bir süreçtir.duygusal olarak kendini dış dünyadan soyutlama ihtiyacı hissedebilir. Ancak karşınızdaki kişilere tepki vermemeye dikkat edin. Yani, ayarsız enerjinizle buldozer misali insanların üzerinden geçmeyin. Kaslarınızı ve savunma sistemlerinizi güçlendirebilir ve vücudunuzu forma sokmanızı sağlayacak fiziksel aktivitelere başlayabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle baş bölgesindeki operasyonlar ya da estetik müdahaleler bu konumla ilgili olabilir. Yaşayacağınız gelişmeler vücut ısınızı arttırarak kalp atışlarınızı hızlandırabilir. Takipçiden çok lider olma arzusu hissedebilirsiniz.Özellikle yazı yoluyla kendinizi ifade etmeye artan bir ilginiz olabilir. Aklınızda dolaşan bazı fikir ve ilhamları kanalize etmek için yaratıcı çıkışlar aranabilir. Ek olarak, ilginizi çeken yerlere daha sık geziler ve eğlenceler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Huzursuzluk ve can sıkıntısı, dikkatinizi yeterince meşgul olabilirsiniz.

Romantizm söz konusu olduğunda, duygularınızı doğrudan veya şiirsel terimlerle kelimelere dökmek için motive olabilirsiniz. Bu süre zarfında, romantik mesajlar gönderip almanız veya muhtemelen bir dizi farklı romantik ilgi alanıyla gündelik flört etmeniz muhtemeldir.

YENGEÇ BURCU

Bu  hafta gündeminizde kariyerinize  dair konular odağınızda olabilir. Mesleki açıdan duygusal çalkantıların olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar sergilemek mümkündür. büyükleri ya da otorite figürleri ile yakınlık kurma ihtiyacı içerisinde hissedebilir. Duygu ve düşünceleri açık etmek için uygun bir dönem olabilir. Aynı zamanda bu süreçte çevresinizdekiler tarafından kabul gördüğünü ve takdir edildiğinizi hissetmek istersiniz. Topluluklar içerisinde bu dönemde destek görmesiniz mümkündür.  bu süreçte geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirebilirsiniz. fakat bu noktada objektif kararlar almakta zorlanabilir. sosyal etkinlikler içinde etkin rol aldığınız ya da arkadaş gruplarıyla bir arada olduğunda ruhsal açıdan beslenmiş hissedebilirsiniz Sosyal yardım ve destekler açısından verimli bir süreçtir.

Geçmişteki davranışlarınızı sorgulayıp , öfkeli olduğunuz kişilere rastlayabilir ya da bu kişilerden haber alabilirsiniz. Bazı insanlardan düşmanlık ya da ihanet gördüğünüz endişesine kapılabilirsiniz. Tam da bu noktada kendinizi bilmediğiniz durumlara ve insanlara karşı korumanız lazım kendinizi ruhen güçlendirmeniz gerektiğini  Geçmişteki bağımlılıkların veya sorunların nüksedebileceği bu aşamada meditasyon yapmayı deneyebilir ya da terapi alabilirsiniz. Bastırdığınız ya da başkalarına göstermekten hoşlanmadığınız yetenekleriniz üzerine çalışın. İnsanlarla etkileşimler muhtemelen daha sorunsuz ve samimi bir şekilde ilerleyecektir. Spontane yolculuklar ve keyifli yolculukların yanı sıra sosyal katılımda bir artış olabilir. Yakın zamanda keşfettiğiniz yeni bir ilgi konusuna veya bilgi parçasına aşık olabilirsiniz. eğitim yoluyla güvenlik, aile ile iletişim, tarihe ilgi (özellikle aile tarihi), çok sayıda kardeş, evde eğitim, emlakçı, çok sayıda aile ziyareti ve bir araya gelme, akıllı veya akademik konularda gündeme gelebilir.

 ASLAN BURCU

Bu haftaya farklı kültürler, yurt dışı konuları veya eğitime dair konularla başladınız. Akademik, hukuksal veya felsefi çalışmalar için bir girişimde bulunma isteği içerisinde olabilirsiniz. Bu süreçte yeni bir şeyleri keşfetmek amaçlı yapılacak bir seyahat planı ruhsal olarak oldukça besleyici olacaktır. Mesleki açıdan duygusal çalkantıların olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar sergilemeniz mümkündür. Kendinize geleceğinizle ilgili yeni hedefler belirleyebilir, yeni arkadaş ortamlarına girebilir, yeni takım ya da gruplara üye olabilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde rekabet oluşabilir. Arkadaşlarınızla aranızda para ya da borç konusunda gerginlik yaşanırsa var olan durumu sakince ele almanızı öneririm. 1,5 ay boyunca sizi bağlayan şartlardan özgürleşme arzunuz ağır basacağı için yaptığınız ani seçimlerle dikkat çekebilirsiniz.

 Finansal konuda temkinli  dikkatli  olmalısınız. Konuşurken dikkatli olun yakın çevreniz ile problem yaşamamaya dikkat edin yanlış  anlaşılabilirsiniz. Kariyerinden beklenmedik gelişmelere açık etkiler altında olucaksınız. Ani bir kariyer değişikliği kararı alabilirsiniz. Sorumluluklarınızdan kurtulmak ve iş hayatının gerekliliklerinden özgürleşmek ihtiyacıyla bireysel olarak farklı bir sistem geliştirebilirsiniz. İş ortamında otorite figürleri ile ilişkilerinde asi tutumlar sergileyerek kopma noktasına gelebilir. Mesleki alanda teknolojik yöntemler geliştirmek ve bunları hızla hayata geçirmek isteyebilirsiniz.aynı zamanda yaşamınızı derinden etkileyen radikal yön değişimlerine sebep olabilecek etkiler altında olabilirsiniz. Mesleki yeteneklerinizi üst noktaya taşımak ve farklı alanlarda kendinizi geliştirmeniz için olumlu bir zaman dilimidir.

BAŞAK BURCU

Bu hafta  derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. Gündeminizde eşiniz ya da başkalarının finansal kaynakları, gelirler ve ödemeler ile ilgili konular olacaktır. Bu dönemde finansal giriş çıkışlar hızlanabilir. Bu süreç kişinin kendi manevi dünyasına yolculuk yapmak açısından değerlendirilebilir. Metafiziksel konulara yönelmek, ruhsal çalışmalar yapmak ve inziva için uygun bir dönemdir. Geri planda kalmış bir takım gizli meselelerin gündeme gelmesi ile de karşılaşmanız  mümkündür.

Bu dönem yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olun. Hukuki konularınız varsa gündeme gelebilir, evliliğiniz ikili ilişkilerinizde karmaşa yaşayabilirsiniz. Yeni başlayacağınız ilişkiler ve ortaklık konularında yanıltıcı olabilir. Fiziksel sağlığı konusunda gerçekçi ve temkinli tutumlar içinde olmalıdır. Sağlık kontrollerinizi  özenle yapmalı, kemik, diz, diş, deri konularında sağlığına özen göstermelidir.

Bu yerleşim ile çalışma ortamında ve işi konusunda her zamankinden fazla yoğun olabilirsiniz. Genel olarak sorumluluklarınızın arttığı daha fazla performans göstermek zorunda kalabilirsiniz, ekstra çalışmalar gündeme gelebilir. Çalışma ortamında istediği verimi alamayabilir ya da iş değişimleri gündeme gelebilir, bazı kişiler için emeklilik gündeme gelebilir. kişi gerekli özveriyi ve düzeni sağlarsa çalışmalarının karşılığı başarı ile sonuçlanacaktır.çalışmalarını iyi planlamalı, sağlık koşullarında gereken özeni göstermelisiniz. Bu dönem evcil hayvanlara, sağlık sorunu yaşayanlara yardımlar yapmak kişi için iyi olacaktır.iş yerinizde bir takım değişimler yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Bu hafta Maddi anlamda borç almamaya dikkat edin.eşten ortalıktan gelen finansal kaynaklar gündeminizde olabilir. İnançlarınızı ya da benimsediğiniz felsefeleri yenileyebilir, bağımsız çalışmalara ya da araştırmalara başlayabilirsiniz.Yoga gibi fiziksel disiplinleri hayatınıza katmanız mümkün. Önemli sınavlara girebilir, çalışmalarınızı yayınlayabilir ya da teslim edebilirsiniz. yalnız çıkılan seyahatler için uygundur.din ve inanç odaklı tartışmalardan sakınmanız gerekebilir. Şiddet içerikli yayınlardan ve haberlerden bir süre uzak kalmanız psikolojiniz için önemli ve gerekli. Danışmanlarınız, öğretmenleriniz ya da akıl hocalarınızla aranızdaki uyuşmazlık yaşayabilirsiniz.Ben merkezli fikirlerinizde diretmeden, yeni şeyler öğrenmeye ve ufkunuzu genişletmeye çalışın.kendi derinliklerinizde duygusal çalkantılar yaşayarak kendi iç dünyanızda krizler yaşayabilirsiniz metafiziksel konulara dair merakı artıp ön görüsü geliştirebilirsiniz.  Ölüm, ameliyat ve maddi konularda hiç hesapta olamayan olaylara gelişebilir böylece bir anda kişinin rotası başka bir yöne çevrilebilir. Teknolojinin dâhil edilerek kazanç elde edilmesi bu süreçte kişiye maddi fayda sağlayabilir. Birden bire gelir imkânlarının oluşması ile birlikte finans dengesi değişebilir. Risk almaktan, eğlenceyi abartmaktan ve şans oyunlarına kapılmaktan kaçınmanız gereken bir süreçtir. Aşka bakış açınız değişmelidir. Şiddet içerikli yayınlardan ve haberlerden bir süre uzak kalmanız psikolojiniz için önemli ve gereklidir.

AKREP BURCU

Bu hafta  derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. Gündeminizde eşinin ya da başkalarının finansal kaynakları, gelirler ve ödemeler ile ilgili konular olacaktır. Bu dönemde finansal giriş çıkışlar hızlanabilir.  Geri planda kalmış bir takım gizli meselelerin gündeme gelmesi ile de karşılaşmak mümkündür. İnsanlarla sosyal ilişkiler ve dostluklar geliştirmeniz için daha güçlü bir arzuyu teşvik eder sizleri.  dostluk, sosyal çevreler, topluluk, umutlar ve dileklere başkanlık edebilirsiniz.

Düşüncelerini ve fikirlerini söyleme ve ifade etme konusunda isteksizliğiniz olabilir. Karar vermek ve neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt etmek daha zor hale gelebilir. Akıl yürütmeniz ve bakış açınızı, gerçekçi olabilecek veya olmayabilecek olasılık kavramlarıyla gölgelenebilirsiniz.

Korku, kaygı ve üzüntüleriniz ile yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla ruh hali çalkantılı ve değişken olacaktır. Kendi kontrolünüz dışında gelişen gelişmeler dolaysıyla huzursuz, tepkili ve gergin hissedebilirsiniz. Hastane, hapishane veya kapalı alanlarla alakalı beklenmedik olay döngüleri içinde kalabilir. Hayatında gizli kalmış, üstü kapatılmış konular ve sırlar aniden açığa çıkabilir. Bu süreçte varsa bağımlılıklardan veya duygusal yüklerden kurtulmak için kolaylaştırıcı etkiler hâkimdir. Kazalara yatkınlık verebilen bu konuma önlem olarak yavaşlamak gerekir. Ortak kazançlar, borçlar, mahremiyet, mahkemeler ve cinsellik konusunda gerilim yaşayabilirsniz. İçinize sinmeyen hiçbir insan ya da durumla samimi olmamanızda fayda var. en olumlu tarafı zayıflıklarınızla yüzleşmenizi sağlayarak içinizdeki gücü ortaya çıkarmalısınız

YAY BURCU

Bu hafta şahsi meseleleriniz ön planda olabilir. Özellikle duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir. Objektif olmak bu dönemde her ne kadar zor olsa da başkalarıyla kurduğunuz iletişimde kolaylıkla empati kurabilir ve ilginizi karşı tarafa doğru biçimde aktarabilirsiniz. İletişimde oldukça etkilisiniz. Ancak aile içinde de arkadaş çevresinde olduğu gibi iletişime dikkat etmelisiniz.Ayrıca sorumluluklar konusunda da zaman zaman ihmalkar davranışlar sergileyebilirsiniz. Aile büyüklerinizin uyarılarını kulak arkası etmemelisiniz. Aşk hayatı durgun olanların yüzü gülebilir. Hiç olmadık zamanda aşk kapınızı çalabilir. Karşı tarafın duygularını size açması ise an meselesi olabillir. kendi çalışma koşulları ile ilgili radikal değişimlerden geçebilir. Üzerinde fazla çalışma baskısı hissederek çalışma ortamında isyankâr tutumlar sergileyebilir ya da iş değişimleri yaşayabilirsiniz. İş hayatında geleneksel ve genel geçer değerlerden sıyrılmak ve kendi alanında bağımsız bir şekilde çalışma kararı alabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel sağlığınız da  ani değişimlerle yasayabilirsiniz.Sinir sisteminde gerginlikler, kalp ve dolaşım yollarıyla alakalı rahatsızlıklar görülebilir. Hayvanlarla ya da yardıma muhtaç kimselerle ilgili çalışmalar yaparak bu alanda evrensel bir bakışa açısı geliştirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Bu hafta  ailenizle veya evinizde vakit geçirme ihtiyacı hissedebilirsiniz Anneniz ya da ailenizdeki kadınlardan duygusal olarak destek görebileceğiniz bir süreçtir. bu sürede geçmiş odaklı olarak duygusal olarak derinleşebilirsiniz. bunun sonucunda kalabalıktan uzak kalarak iç dünyasına yönelebilir. yaşam alanınızda düzenlemeler veya yer değişimlerine gidilebilirsiniz. kendinizi  ruhsal durumunuz dışarıdan bir göz olarak değerlendirmeniz için faydalı olabilir. Var olan ilişkilerden özgürleşmek isteyerek tek başınalığınızı  ilan edebilirsiniz. Çocuklara dair gündemlerde hiç beklenmedik durumlarla gündeme değişimler yaşayabilirsiniz. İlişkilerde tekdüzelikten sıkılıp bambaşka bir aşk ya da macera dolu bir ilişki yaşama ihtiyacı partnerinize  karşı ile güvenilmez bir imaj çizebilirsiniz.Elektronik ya da teknolojik bir hobi edinmek ya da sanatı teknikle buluşturmak adına oldukça faydalı bir  sürec olacaktır. konuşmalarda açık olun faat kalp kırmadan ilerleyin.yaptığınız işlerin fiziksel olarak sizi zorlaması, yanınızda çalışanlarla münakaşalar ve uyuşmazlıklar yaşayabilirsiniz.Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızdaki rekabet artsa bile adil davrandığınızdan emin olun. Hızlı ve düzensiz yemek yememeye özen göstermelisiniz.hem kendinizin hem de evde beslediğiniz hayvan dostlarınızın sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız. Kesici ve yanıcı aletleri kullanırken dikkatli olmalı, acı ve baharat tüketimini abartmamalısınız. Geçerken baş ağrısı, sindirim ve bağırsak problemlerine işaret edebilir.Odağında daha çok ortaklıkları ve evliliği olacaktır. Romantik ilişkiler bu süreçte açısından hassasiyet kazanabilir. Eş ya da ortağı ile ilgili değişken koşullar nedeniyle çalkantılı bir süreç yaşabilirsiniz. Bu süreçte ikili ilişkilerde ya da iş ortaklıklarında tarafsız kalmakta zorlanacağından yapılacak işlerde dikkatli olmanızda fayda vardır.

KOVA BURCU

Bu hafta gündeminde arkadaşların ve ideallerin olabilir. Karar verme aşamasında olduğun bir sürece giriyorsun. Bu süreçte geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirirken ailenizin de fikirlerini almak yararınıza olacaktır. Çünkü objektif kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelecek destekler açısından verimli bir süreçtesiniz. Maddi manevi kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. İş yerinde yeni projeler gündeme gelebilir. Üsleriniz tarafından dikkat çekiyorsunuz. İş alanında atılım sağlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aileniz ve yakınlarınız sizin en büyük destekçiniz. Onlardan gelecek fikirleri değerlendirmenizde fayda var. Fevri ve aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız. Daha sağduyulu olmalısınız. İkili ilişkilerinizde veya romantik ilişkinizde özensiz davranışlarınız sürpriz ayrılıklar getirebilir. Duygusal dengeleri korumak için biraz özverili davranmalısınız. Yeni bir çevre içine girme eğilimi gösterebilirsiniz bunun için aceleci davranmamanızda fayda var. Gözlemleme yapmak için kendinize zaman tanımalısınız. evde kalıp rahatlamak keninizi dış dünya ya karşı soyutlayabilirsiniz.son yıllarda biriktirdiğiniz gündemlere göre, aldığı sorumluluklara göre şekillenecektir yaşamınız. Bir taraftan yeni başlangıçların dönemidir, yani yeni bir hayat başlıyor . Bir taraftan da daha disiplinli yaklaşmanız gereken, sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz gereken bir dönem olacaktır. geçmişe dair tüm bildiklerinizi, ilişkileriniz ve bakış açısınızı yeniden sorgulayacak konulardan geçecektir. Öyle ki, her zamankinden daha çok yalnızlık ihtiyacı duyarak, yalnız kalabilir veya etrafınızdaki kişilere soğuk davranabilirsiniz. sorumluluklarınız artırırken, karamsarlığa kapılmadan disiplin geliştirmelisiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak yeniden yapılandırdığınız bir zaman dilimidir. Sağlığınıza özen göstermeniz ve bu konuda temkinli yaklaşmanız gerekir.   kolaylıkla kilo verebileceğiniz bir dönemde olacaktır. yaşam planlarınızı belirlemeli, nereden gelip nereye gittiğinizi sorgulamalı, disiplin içeren planlar yapabilirsiniz. Sizi mutlu eden hobiler edinin, spor yapmaya başlayın ya da hobilerinizi uyguladığınız ve spor yaptığınız yerde biriyle tanışabilirsiniz.

BALIK BURCU

Bu hafta duygu ve düşüncelerinize  yoğunlaştığınız aynı zamanda iletişim ihtiyacının arttığı bir süreçtir. Bu dönemde öğrenmek, bilgi almak ve haberleşmek sizi duygusal açıdan besleyecektir. .bu dönem kendinizi bilmeniz zor olabilir .dışarı farklı bir sizi yansıtabilirsiniz. Genellikle iç dünyanızda ya da bilinçaltınızda bu etkilerini hissedebilirsiniz. yeni başlayacak bir döngünün hazırlık evresi gibidir. Satürn on ikinci ev transiti ile  bu döneme kadar yapmayı planladıklarınız tamamlaması gereken bir döneme girer.  bu dönemde bir takım sağlık problemleri ve gizli düşmanlıklardan olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Genel olarak duygusal açıdan baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz. yaşamınızda hastaneler, hapishaneler ve yardım kuruluşlarıyla alakalı yoğum gündemler görülebilir. altta kalan ve bastırılmış duyguları ile yüzleşebilir ya da derin bir sorgulama sürecinden geçebilirsiniz.Çalışma koşullarıyla ilgili engellenmiş ya da kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Bu dönem öğrenmeniz gereken korkularınızla  yüzleşmeli, terapiler almalı, yalnızlık korkularınız ile yüzleşmelisiniz. Gizli sırlar, geri planda olan sakladığınız duygularla yüzleştikçe, duygusal kararlılığa erişeceksiniz.iletişim konusunda her zamankinden daha orijinal bir üslup benimseyebilirsiniz. Etrafınızdakilere karşı özgürce fikirlerinizi savunmak isteyebilirsiniz. . Kardeşlerle veya komşularla kurulan iletişimde ve ilişkilerinizde çelişkili durumlarla karşılaşmak olasıdır.  kısa mesafe yolculuklarınızda veya trafikte her zamankinden daha tedbirli olmanız faydalı. ebeveynlerle anlaşmazlık, rekabet, gürültü ve tartışma anlamlarına gelebilir.  Aile ve ev konularına enerji harcayabilirsiniz. Paylaşılamayan bir ev, evden ayrılan biri, ilk defa ayrı eve çıkmak Evde misafir kabul edilecek zaman değil!

Gül Köseoğlu / [email protected]

16 Eyl 2022 - 02:13 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Haber Hürriyeti editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Hürriyeti değil haberi geçen ajanstır.


İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2022’nin en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?