Haftalık Burç Yorumları (05-09-2022)

Aşk, iş ve sosyal hayatınız için Burçlarınız bu hafta neleri işaret ediyor. Yükselen burcun üzerinizdeki etkileri neler? Karma Astroloğ Gül Köseoğlu burçlarınızı yorumluyor...

KOÇ BURCU

Bu haftaya yurt dışı konuları, farklı kültürler ve eğitim alanlarınızla giriş yapıyor olacaksınız.

Geçişi ile sağlığınızla ilgilenmek rutin kontorellerinizi yaptırmak için verimli bir süreç olacaktır. Kendinizi dış dünyaya karşı soyutlama ihtiyacı içerisinde olabilirsiniz. Geri planda ilgilendiğiniz konular gündeme gelebilir. Daha detaycı ve çalışmalarınızın karşılığını aldığınız zamanlar. Önemli farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Rüyalarınız haberci rüyalar olabilir. Beklentiye girmeden iyilikler yapmak destekleyecektir her alanda. Sosyal gruplar ve yakın kişisel çevreniz ile ilgili yoğun gündemlerden geçtiğiniz süreç, süregelen arkadaşlıklarınız  konusunda ya da yeni arkadaşlıklarla alakalı problemler yaşayabilirsiniz. Eski sorunlu arkadaşlıklar bitebilir, daha olgun, yaşı büyük arkadaşlıklar başlayabilir. İlişkiler, ortaklıklar söz konusu  olacaktır. Eski aşklarınız karşınıza çıkabilir, haber alabilirsiniz. Yeni anlaşmalar sözleşmeler yapmayın, yapacaksanız da çok dikkatli olun.

BOĞA BURCU

Bu hafta derin bir duygusallık içinde olabilirsiniz. Yeni bir hobi veya yeni bir ilgi alanı keşfedebilirsiniz. Yaratıcı projeler ve risk almak için olumlu bir zamandasınız. Şans oyunlarında şansınız yüksek olabilir. Bu dönemde topluluklar içerisinde destek görmeniz  mümkün. Bu dönem geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirmek için de oldukça uygun bir dönem. Sosyal etkinlikler içinde etkin rol aldığınızda ya da arkadaş gruplarınızla bir arada olduğunuzda ruhsal açıdan kendinizi beslenmiş hissedebilirsiniz. Fakat yanılmalara karşı da dikkatli ve temkinli olun. Bu döneme kadar süren tüm çalışmalarınız verdiğiniz emekleriniz  bu süreçte başarı olarak geri dönecektir. Ancak yeterli özveriyi sağlayamamış ya da konfor alanınız da kalmayı seçmişseniz bu dönemde sert koşullarla mücadele etmek durumunda da kalabilirsiniz. Aile ve iş hayatında otorite figürleri ile aranızda gerilimler yaşanabilir. Bu dönemde kariyeriniz ve hedefleriniz konusunda kararlılık gösterirseniz  kalıcı başarıların temelini atmış olacaksınız. Yeni iş değişimi yaşamak da isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU

Bu hafta ikili ilişkilerinizde duygusal yaklaşım sergileyebilirsiniz. Odağınız daha çok ortaklıklar ve evliliğiniz olacaktır. Evinizle daha fazla ilgilenmek, vakit geçirmek ve ailenize daha fazla yakın olmak adına kendinizi güzel enerjiler içinde hissedebilirsiniz. Kariyerinize dair konular gündeme gelebilir. Mesleki açıdan duygusal çalkantıların olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar sergilemeniz de mümkündür. Büyükleriniz ya da otorite figürleri ile yakınlık kurma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Duygu ve düşünceleri açık etmek için uygun bir dönem olabilir. Çalışma hayatınızda özverili çalışmalarınızın meyvesini toplayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Ancak iş hayatınızda sizi zorlayacak kişi ve durumlarla da karşı karşıya kalabilirsiniz. Aile büyüklerinizden yardım almak, fikir almak size iyi gelecektir. Bu dönemde hobilerinize zaman ayırmanız kendinizi daha iyi hissetmenize neden olabilir. Sinema, tiyatro gibi sanatsal etkinlikler zihninizi boşaltmanıza yardımcı olacaktır.

YENGEÇ BURCU

Bu hafta iş ve yakın çevrenizle iletişiminizin yüksek olduğu zamanlardasınız. Farklı kültürler, yurt dışı konuları veya eğitime dair konular gündeminizde olabilir. Akademik, hukuksal veya felsefi çalışmalar için bir girişimde bulunma isteği de doğabilir. Kültürel ve evrensel konulara dair yapılacak çalışmalar bu süreçte fayda sağlayabilir. Yeni bir şeyler keşfetmek amaçlı yapılacak bir seyahat planı ruhsal olarak oldukça besleyici olacaktır. Maddi kaynaklar konusunda sorumluluklarınızın artacağı bir dönem olabilir, dolayısıyla gelir gider dengesi konusunda temkinli olmalısınız. Borç, kredi, yatırım veya başkalarının maddi kaynakları konusunda her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. Bu süreçte bilinçaltınızdaki derin korku ve kaygılar ile yüzleşebilirsiz. Ayrıca miraslar, eşin maddi kaynakları ya da gelecek ödemelerle ilgili gecikmeler de yaşanabilir. Psikolojik olarak dönüşümden geçeceksiniz. Bazılarınız  için yoğun korkular gündeme gelirken, bazılarınız için korkulardan kurtulma dönemi olacaktır.

 ASLAN BURCU

Bu haftaya  duygusal giriş yapabilirsiniz. Romantik ilişkinizde duygusal yaklaşımlarda bulunarak objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Duygularınızı dizginlemekte zorlanabilirsiniz, dolayısıyla duygularınızı abartılı ve yoğun bir şekilde göz önünde yaşayabilirsiniz. Sportif faaliyetlere, eğlenceye ve hobilerinize zaman ayırmanız ruhsal açıdan iyi gelecektir. Gündeminizde eşinizin ya da başkalarının finansal kaynakları, gelirler ve ödemeler ile ilgili konular olabilir. Bu dönemde finansal giriş çıkışlar hızlanabilir. Bu dönemi manevi dünyanıza yolculuk yapmak açısından değerlendirilebilirsiniz. Geri planda kalmış bir takım gizli meseleler gündeme gelebilir ama konular tatlıya bağlanacak.  Yeni girdiğiniz çevre ile ilgili yanılmalara dikkat edin. Başkaları ile sorun yaşasanız bile kendi değerlerinizi  fark ettiğiniz bir dönemdesiniz. Terapi almak, meditasyon yapmak kişisel gelişiminize katkı sağlayacaktır. Kendinizi daha iyi tanımak adına kişisel gelişim kitapları da okuyabilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Bu hafta ailenizle veya evinizde vakit geçirme ihtiyacınızın olduğunu hissedebilirsiniz.

Annenizden ya da ailenizdeki kadınlardan duygusal olarak destek görebilirsiniz bu süreçtesiniz. Bu sıralar geçmiş odaklı, duygusal derinleşmeler yaşayabilirsiniz bunun sonucunda da kalabalıktan uzak kalmak ve iç dünyanıza  yönelmek isteyebilirsiniz. Yaşam alanınızda düzenlemeler veya yer değişimlerine gidilebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Romantik ilişkiler bu süreçte  hassasiyet kazanacaktır ancak eş veya ortaklıklarda değişken koşullar nedeniyle çalkantılı bir süreç de yaşanabilir. Bu süreçte kendinize de karşı tarafa da tarafsız bakmaya özen göstermelisiniz. Yanlış anlaşılmalara da çok dikkat edin. Fevri olmaktan kaçının. Maddi anlamda da daha dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalarda bulun eğiliminde olabilirsiniz. Özellikle giyim tarzınızı değiştirmek, saç renginizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ancak böyle radikal değişikler yapmadan önce yakın çevrenizin veya ailenizin fikrini de almayı ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU

Bu hafta duygu ve düşüncelerinize yoğunlaştığınız ve aynı zamanda iletişim ihtiyacınızın  arttığı bir süreçtesiniz. Bu dönemde öğrenmek, bilgi almak ve haberleşmek duygusal açıdan besleyecektir. Özellikle olumlu fikirler çerçevesinde yakın çevresiniz ile duygusal kontak halinde olmak isteyebilirsiniz. Seyahat etmek, yazmak veya fikir alışverişinde bulunmak sizi  ruhsal olarak olumlu etkileyecektir. Günlük rutinleriniz veya sorumluluklarınız  konusunda değişken koşullarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Genel olarak çalışma ortamında ve iş hayatınızdaki gündemler  odağınızda olacaktır. İş ortamında duygusal çalkantılardan dolayı kendinizi kaygılı hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlıkla ilgili çalışmalar veya planlar için uygun bir dönemdesiniz. Etrafınızdaki kişileri kalkındırma dürtüsüyle hareket ederek koruyucu yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bu dönemde uyku düzeninize, yemek düzeninize özen göstermenizde fayda var. Endişeden uzak durun. Bol dua, meditasyon ve yoga bu durumlarda destekleyici olacaktır. 

AKREP BURCU

Bu hafta manevi değerleriniz ile ilgili duygusal yaklaşımlar içinde olabileceği zaman dilimdesiniz. Aynı zamanda da maddi girişimler için her ne kadar verimli bir süreç olsa da duygusal karmaşanın kararlarınızı etkilemesi konusunda dikkatli olmanız gerekir. Bu dönemde kendi çevresindeki kadınlardan maddi konularda destekler alabilirsiniz. Maddi açıdan güvende hissetme güdüsüyle yeni kazançlar konusunda girişimlerde bulunulabilirsiniz. Objektif olmak için zorlandığınız bir süreç içine girebilirsiniz. Romantik ilişkinizde duygusal yaklaşımlarda bulunarak objektif olmakta zorlanabilir hatta aşk hayatınızda çalkalanmalar yaşayabilirsiniz. Karşı tarafa duygularınızı, ne isteyip istemediğinizi açık bir dille ifade etmelisiniz. Unutmayın, önce siz geliyorsunuz. Kendinizi yıpratmadan partnerinizle olabildiğince açık konuşmalısınız. Çocukları olanlar da onlarla duygusal bağ kurmak ve yaratıcı çalışmalar yapabilecekleri güzel bir dönem içine girebilir. Meditasyona başlamak istiyorsanız harika bir dönemdesiniz. Matınızı alın ve başlayın. Bazı kararlar ertelenmemeli.

YAY BURCU

Bu hafta şahsi meseleleriniz ön planda olabilir. Özellikle duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir. Objektif olmak bu dönemde her ne kadar zor olsa da başkalarıyla kurduğunuz iletişimde kolaylıkla empati kurabilir ve ilginizi karşı tarafa doğru biçimde aktarabilirsiniz. İletişimde oldukça etkilisiniz. Arkadaş çevresinde hemen dikkatleri üzerinize toplayabiliyorsunuz. Bu da sizi bulunduğunuz ortamda sivriltiyor, söz sahibi yapıyor. Ancak aile içinde de arkadaş çevresinde olduğu gibi iletişime önem vermelisiniz. Ev içinde bunu ihmal ettiğiniz dönemler olabilir bu da ev içinde gerginlikler yaşanmasına neden olabilir. Ayrıca sorumluluklar konusunda da zaman zaman ihmalkar davranışlar sergileyebiliyorsunuz bu durum iş veya okul yaşamınızda başarınızı aşağı çekebilir. Dikkatli olmalısınız. Aile büyüklerinizin uyarılarını kulak arkası etmemelisiniz. Aşk hayatı durgun olanların yüzü gülebilir. Hiç olmadık zamanda aşk kapınızı çalabilir. Romantik ilişkilere adım atabilirsiniz. Karşı tarafın duygularını size açması ise an meselesi.

OĞLAK BURCU

Yaşamınızın kontrolden çıktığını hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Kendinizi dış dünyadan soyutlama, kendinizle baş başa kalma ihtiyacı içine girebilirsiniz. Hep başkalarını ön planda tutan düşünce yapınız artık sizi yormuş olabilir. Kendinizi ihmal ettiğinizi düşünüyor olabilirsiniz. İç sesinizi dinlemenin zamanı gelmiş olabilir. Belki de bu dönemde bir süre kalabalıktan uzaklaşmak size iyi gelebilir. Yalnız kalmayı, kendinize zaman ayırmayı düşünebilirsiniz. Kontrol edemeyeceğiniz birçok konu da gündeme gelebilir. Mantık devre dışı kalabilir. Duygu ve düşüncelerinize yoğunlaştığınızda iletişim ihtiyacınızın arttığını fark edeceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu dönemde öğrenmek, bilgi almak ve haberleşmek sizi duygusal açıdan besleyecektir. Özellikle yakın çevreniz ile duygusal kontak halinde olmak isteyebilirsiniz. İş yerinde de üstlerinizle sürtüşmeler yaşamamaya özen gösterin. Bencil davranışlar sergileyenlere karşı sabırlı olmalısınız. Her an beklediğiniz terfi gelebilir.

KOVA BURCU

Bu hafta gündeminde arkadaşların ve ideallerin olabilir. Karar verme aşamasında olduğun bir sürece giriyorsun. Bu süreçte geleceğe yönelik planlarınızı gözden geçirirken ailenizin de fikirlerini almak yararınıza olacaktır. Çünkü objektif kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Sosyal çevrenizden gelecek destekler açısından verimli bir süreçtesiniz. Maddi manevi kendinizi çok iyi hissettiğiniz bir dönemdesiniz. İş yerinde yeni projeler gündeme gelebilir. Üsleriniz tarafından dikkat çekiyorsunuz. İş alanında atılım sağlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Aileniz ve yakınlarınız sizin en büyük destekçiniz. Onlardan gelecek fikirleri değerlendirmenizde fayda var. Fevri ve aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız. Daha sağduyulu olmalısınız. İkili ilişkilerinizde veya romantik ilişkinizde özensiz davranışlarınız sürpriz ayrılıklar getirebilir. Duygusal dengeleri korumak için biraz özverili davranmalısınız. Yeni bir çevre içine girme eğilimi gösterebilirsiniz bunun için aceleci davranmamanızda fayda var. Gözlemleme yapmak için kendinize zaman tanımalısınız.

BALIK BURCU

Bu hafta mesleki açıdan duygusal çalkantılar olabileceği gibi bir karar alırken duygusal yaklaşımlar da sergilemeniz mümkün. Duygu ve düşüncelerinizi açık etmek için uygun bir dönem olabilir. Aynı zamanda bu süreçte çevresindekiler tarafından kabul gördüğünüz ve takdir edildiğinizi hissetmek isteyebilirsiniz. Manevi destek sizin için önemli. Bu dönem duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olabilir. Bu süreci duygu ve düşüncelerinizi ifade etmek için değerlendirebilirsiniz. Duygusal hassasiyetlerin yoğun olarak hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Başkalarıyla kurduğunuz iletişimde kolaylıkla empati kurabilir ve ilginizi karşı tarafa doğru biçimde aktarabilirsiniz. Yeni kişiler tanıma açısından şanslı bir dönemde olabilirsiniz. Ancak yeni tanıştığınız kişilere karşı mesafenizi korumanızda da fayda var. Yeni iş görüşmeleri ve sözleşmeler için bir adım atabilirsiniz. İç huzurun yoğun olduğu bu dönemde iş çevrenizde de fark edilir olacaksınız. Yatırım alanında kararlar verirken dikkatli olmalısınız. Elektronik cihazlarla ilgili olumsuz deneyimler yaşayabilirsiniz.

GÜL KÖSEOĞLU 
KARMA ASTROLOG

07 Eyl 2022 - 01:55 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Haber Hürriyeti editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Hürriyeti değil haberi geçen ajanstır.


İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2022’nin en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?