Haftalık Burç Yorumları (26-08-2022)

KOÇ BURÇLARI ;Bu haftaya aileniz evinizde vakit geçirmek isteyip anneniz ve kız kardeşlerinizle bir arada olabilirsiniz. Biraz kalabalıktan uzak duru...

KOÇ BURÇLARI ;

Bu haftaya aileniz evinizde vakit geçirmek isteyip anneniz ve kız kardeşlerinizle bir arada olabilirsiniz. Biraz kalabalıktan uzak durup içe çekilebilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE;

Geçişi ile birlikte geçmişte işlerinizi hızlandırıp mevcut olan işinizi değiştirebilirsiniz.işiniz ile ilgili fazla sorumluluk alabilirsiniz.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

Geçerken maddi manevi değerlerinizi sorguladığınız bir süreç. Maddi kazançlarınızı gözden geçirip, elektronik teknoloji mühendislik alanına yönelebilirsiniz.

Başkalarının kaynakları ile ilgili hiç hesapta olmayan nedenlerden dolayı para çıkışları yaşayabilirsiniz. Yatırımlar yapmadan önce iyi düşünün.

Romantik ilişkilerinizde duygusal yaklaşımlarda bulunarak objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Sportif alanlara yönlenebilir, yeni hobiler edinebilirsiniz

YENİ AY ile birlikte günlük rutin işleriniz ve sorumluluklar konusunda değişim yaşayabilirsiniz. İş ortamında duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz dikkat edin.

Sağlıklı beslenmeye ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Var olan arkadaşlıklarınızda ve ya yeni arkadaşlarınızla sorun yaşamamaya dikkat edin.

Davranış tarzınızla çevre girişim alanlarında değişim yaşayabilirsiniz. Davranışlarınızda yaşam alanınızda ilerleme büyüme yaşayabilirsiniz, kilo almamaya dikkat edin.

Bu dönem mekan kent değişimi, yeni iş, yeni aşk fırsatları konusunda şanslısınız.

BOĞA BURÇLARI;

Bu haftada düşünceleriniz yoğunlaştığı zamanlar iletişiminizin arttığı zamanlar. Olumlu fikirler konuşmalarla yakın çevreniz kardeşler, kuzenler, komşularınızla duygusal kontak halinde olabilirsiniz.

Seyahat etmek, yazmak, fikir alışverişinde olmak ruhsal anlamda sizi  destekleyecektir.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE;

Yaşama karşı esnek bakış acısı geliştirebilirsiniz. Özgürlük ihtiyacınız her zamankinden fazla olabilir. İmajınızda değişim yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde farklı yöne doğru yönlenebilirsiniz.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

İş fırsatı gelir fırsatları, sağlıklı olma eğilimi verir. Her türlü tartışmalardan uzak durun.

Sağlığınızı etkiliyen faaliyetlerden uzak durun. Böbrekler ve şeker ile ilgili konularda tedbirli olun başarı, iş dünyasından gelir fırsatları, arzuları yerine getirme, yeni konularda çalışma, sağlıklı olma eğilimi verir. Bununla birlikte, yüksek vücut ısısı bu belirli dönemde sizi rahatsız edebilir.

YENİ AY ;

Kariyer hayatınıza dair sorunlar verebilir yoğun çalışabilirsiniz.tanınabilir istediğiniz konuma ulaşabilirsiniz.otorite figürleriyle problem yaşamamaya dikkat edin.

Katı tutumlar segileyebilirsiniz. Yabancı kültürler, yabancı insanlarla bir arada olabilirsiniz. Hayata daha sakin pozitif gözle bakıyor olacaksınız. Huzurunuzu arttıracak mekanların çevresinde olmaya çalışın .

İKİZLER BURÇLARI;

Bu hafta duygu ve düşüncelerinizin yoğunlaştığı, aynı zamanda iletişim ihtiyacınız arttığı bir hafta. Bilgi edinmek, haberleşmek konuları ön planda olacaktır.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE;

Yaşamınızda geri planda ilerleyen konularda özgürleşmek isteyerek içsel bir isyan yaşayabilirsiniz. Derinlerdeki korku, kaygı ve üzüntüler ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.

Dolayısıyla ruh haliniz çalkantılı ve değişken olacaktır. Kendi kontrolü dışında gelişen olaylar dolayısıyla huzursuz, tepkili ve gergin hissedebilirsiniz.

Hastane, hapishane ve ya kapalı alanlarla alakalı beklenmedik olaylar içinde kalabilirsiniz. Hayatınızda gizli kalmış, üstü kapatılmış konular ve sırlar aniden açığa çıkabilir. Bağımlılıklarınız varsa bu süreçte bırakabilirsiniz.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

Zihinsel olarak heycanlı hissedebilirsiniz. İlişkinizde ve ya çocuklarınızla iletişiminiz kuvvetli olabilir.

YENİ AY; taşınmak, ev değişimi, şehir değişimi gündeminizde olabilir. Evinizle, ailenizle ilginmek isteyebilirsiniz. Bu dönem için akademik eğitim, üniversiteler alanında gecikmeler, yavaşlıklar gözlemlenebilir.

Her zamankinden daha çok emek vermesi gerekebilir. Aynı zamanda, iletişim ve eğitim alanında kalıcı adımlar atabilir, sorumluluklar alabilir. Bu dönem inandığınız değerler değişecek katı, ahlakçı tutumlar sergileyebilir veya gerçekçi bir yapıda olabilirsiniz.

Yurt dışı, hukuksal konular ve seyahatlerle ilgili kısıtlamalara maruz kalabilirsiniz. Daha önce hiç bilmediğiniz insanlarla ve yabancı kültürlerle alakalı çalışmalar içinde olabilirsiniz. Eğitim, hukuk, bilim, felsefe ve din gibi alanlarda derin çalışmalar başlatmak adına fayda sağlayabilir.

YENGEÇ BURÇLARI ;

Bu hafta şahsi meseleleriniz, duygusal  ve fiziksel ihtiyaçlarınız ön planda olucaktır. Kendinizi daha kolay ifade edebilirsiniz. Kadınlardan destek alabilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE ;

Sosyal gruplarda değişim yaşanır   arkadaşlık ve dostluk kavramları ile ilgili farklı bir bakış açısı kazanabilirsiniz.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

Var olan arkadaşlık ilişkileriniz, sorunlar ya da fikir ayrılıkları gibi nedenlerle kopabilir. İşle alakalı birden bire gündeme gelen fikirler olabilir. Ailenizle iletişiminiz daha kuvvetli olup desteklerini alabilirsiniz.

YENİ AY; kuzenler ,komşular, kardeşlerinizle iletişiminizin arttığı bir arada olduğunuz süreç. Kısa yolculuklar gündeminizde olacaktır.

Maddi kaynaklarınız konusunda sorumluluklarınızın  artacağı bir dönem olabilir, dolayısıyla gelir gider dengesi konusunda temkinli olmak kişiye fayda sağlayacaktır.

Borç, kredi, yatırım ve ya başkalarının maddi kaynakları konusunda her zamankinden dikkatli olmalısınız. Bilinçaltınızdaki derin korku ve kaygılarınızla yüzleşebilirsiniz.

Ayrıca miraslar, eşin maddi kaynakları ya da gelecek ödemelerle ilgili gecikmeler yaşanabilir. Bazı kişiler için yoğun korkular gündeme gelirken, bazı kişiler için korkulardan kurtulma dönemi olacaktır.

Başkalarıyla sorun yaşasanız  bile kendi  değerlerinizi fark ettiğiniz bir dönem  olacak. İş konusunda genişleme, yükselme arzunuz olacaktır. Gelen fırsatları akıllıca değerlendirin.

ASLAN BURÇLARI;

Bu hafta duygusal olarak kendinizi soyutlama ihtiyacı hissedebilirsiniz. Daha çok içsel olarak bir takım çalışmalar iyi gelicektir. Meditasyon , yoga, nefes çalışmaları, dua etmek gibi... Mantık devre dışı kalabilir.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE ;

Kariyerinizde beklenmedik gelişmelere açık etkiler altında olacaksınız. Ani bir kariyer değişikliği kararı alabilirsiniz. Mesleki sorumluluklarınızdan kurtulmak ve iş hayatının gerekliliklerinden özgürleşmek ihtiyacıyla bireysel olarak farklı bir sistem geliştirebilirsiniz.

İş ortamında otorite figürleri ile ilişkilerinizde asi tutumlar sergileyerek kopma noktasına gelebilirsiniz. Mesleki yeteneklerinizi üst noktaya taşımak ve farklı alanlarda kendinizi geliştirmek için olumlu bir zaman dilimidir.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

Görüş farklılığından dolayı yanlış anlaşılmalara dikkat edin. Yazmak ve fikirlerinizi ifade etmek sizin için önem taşıyor.

YENİ AY; maddi ve manevi anlamda sorguladığınız zamanlar.maddi anlamda güvende hissetmek güdüsüyle kazançlar konusunda girişimlerde bulunabilirsiniz. Evlilik lişkiniz ve ortaklık konularında sınanmalar yaşayabilirsiniz.

Kendinizden yaşca büyük bir ilişkiye başlayabilirsiniz, var olan ilişkinizde ise bir adım atabilirsiniz. İlerisi için bu dönem net açık olun. Dış ülkeden gelen bir ilişki, iş konuları gündeminizde olabilir.

BAŞAK BURÇLARI;

Bu hafta dostlarınız, arkadaşlarınızdan destek alacağınız sosyal yardım ve destekler açısından verimli bir süreç. Zihinsel olarak yeni öğretilere açık olacağınız bir aydınlanma dönemi olarak kabul edilebilirsiniz.

Farklı kültürel etkinliklerde, entelektüel çalışmalarda yer alabilirsiniz. Daha önce bilmediği yerlere hiç hesapta yokken seyahat edebilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE,

Yükseköğrenim, yabancı dil ve inanç konularında teknolojiyi ve modern eğitim yöntemlerini aktif olarak değerlendirebileceğiniz bir dönemdir. Astroloji, yabancı dil, din, felsefe ve çeşitli kültürel değerlerle ilgili eğitim almak adına faydalı etkilerin hâkim olduğu bir zaman dilimidir.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE; parasal konularda dengeli olmalısınız.

YENİ AY; kendi şahsi meseleleriniz ön planda olacaktır. Fiziksel ihtiyaçlarınız öncelikli olacak. Objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Ruhsal ya da fiziksel sağlığınız konusunda da temkinli olmalısınız. Sağlık kontrollerinizi yaptırmalısınız.

Kemik, diz, diş, deri konularında sağlığınıza özen göstermelisiniz. Çalışma ortamında ve iş konusunda her zamankinden daha disiplinli olacaksınız. Rutin işleriniz ya da günlük uğraşlarınızı fazla ciddiye aldığınız bir dönemden geçiyorsunuz.

Dolayısıyla her zamankinden daha kontrolcü yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda soğuk rüzgarlar  esebilir. Hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Gizli aşklar, gizli düşmanlıklar ortaya çıkabilir, dikkatli olmanızda fayda var.

TERAZİ BURÇLARI;

Bu hafta iş hayatınızda herşeyin en iyisini isteyeceğiniz bir hafta. Hayatınızla ilgili müthiş bir açılım, genişleme gerçekleşecek. Gelen fırsatları akıllıca ve ustaca değerlendirmeye özen gösterin.

Maddi konularda özellikle de başkalarının finans kaynakları ile ilgili denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Çelişkili bir ruh haline bürünebilir, duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE ;

Kendi iç dünyanızda krizler yaşayabilirsiniz, metafiziksel konularına  dair merakınız artabilir.

Teknolojiyi  dâhil edilerek kazanç elde edebilmeniz  bu süreçte  maddi fayda sağlayabilir. Birden bire gelir imkânlarının oluşması ile birlikte finans dengesi değişebilir.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;

Ortak maddi kaynaklardan bağımsız ve farklı bir ekonomik yöntem geliştirmek isteyebilirsiniz. Dedikodu ve söylentileri üzerinize daha fazla çekebilirsiniz. Endişeden uzak durun .

YENİ AY; kendinizi dış dünyaya karşı soyutlamalısınız. Bu süreçte dua etmek, meditasyon yapmak, yoga yapmak, nefes çalışmaları yapmak ruhsal açıdan iyi gelecektir. Keyif aldığınız  eylemler ve romantik ilişkiler konusunda eskisi kadar istekli olmayabilirsiniz.

Yaşamınıza  olgun ve kendinizden  yaşça büyük arkadaş ve ya partner girebilir. Ayrıca bu dönem  çocuk konularında sorumluluk alabilirsiniz  Çocuk sahibi olma kararı verebilir, bazı kişiler için ise çocuk sorumlulukları ile ilgili endişeler yaşayabilirsiniz.

Ekip çalışmaları ya da arkadaşlıklarla alakalı yaklaşımları her zamankinden daha soğuk ve gerçekçi olacaktır, dolayısıyla sosyal aktivitelerle alakalı memnuniyetsizlikler yaşayabilirsiniz.

Risk almaktan, eğlenceyi abartmaktan ve şans oyunlarından uzak durun. Bu dönem ilişkiniz varsa evlilik için adım atabilirsiniz. lişkiniz yoksa aşık olabilirsiniz.

AKREP BURÇLARI;

Bu hafta gündeminizdeki farklı kültürler, dış ülke, akademik, hukuksal, felsefi çalışmalar için girişimde bulunma isteği içerisinde olabilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE; 

İkili ilişkilerde daha bireysel bir yaklaşım sergileme ihtiyacı duyabilirsiniz, dolayısıyla bu durumda karşılıklı paylaşım konusunda isteksiz olabilirsiniz.

Daha fazla yalnızlık ve özgürlük arzusuyla başkalarının yetkilerini kabul etmeyebilir,  bunun sonucunda da ilişkilerden ayrışmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte evlilikle, ikili ilişkilerinizde  anlaşmazlığa düştüğünüz  kişilerden sarsıcı tepkiler alabilirsiniz. 

Yeni gündemlere açık olmalı ve esnek bir bakış açısı geliştirmelisiniz.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE; fikirlerinizi gizleyip saklayabilirsiniz. İnzivada olup derin düşünceler içinde olabilirsiniz.

YENİ AY; arkadaşlarınız ve toplum tarafından destek görebilirsiniz. Geri planda ilgilendiğiniz konular gündeme gelebilir. Ailevi gündemleri hakkında her zamankinden daha fazla sorumluluk almanız  gerekebilir. Aile ilişkilerinde ve iş hayatına dair bir takım zorlu gündemler doğabilir.

Gayrimenkuller, toprakla alakalı konular, miras ve ya aileden gelen diğer mülklerle ilgili  konular gündeminizde  daha yoğun olabilir. Yaşamınızın geri kalanını derinden etkileyen önemli kararlar ve sorumluluklar aldığınız bir döneme geçiş yapacaksınız.

Ev, yuva, ebeveyn, aile gibi kavramları bakış açısının değişeceği bir döneme gireceksiniz. İş ya da ev ile ilgili yer değişimi yaşanabilirsiniz. Evlenme, bazı kişiler için ise ev alma fırsatları verebilir.

Yapmanız  gereken yaşamın temellerini köklerini her türlü sarsılmaya karşı güçlendirmek olmalıdır.

YAY BURÇLARI;

Bu hafta eşinizden ve ya başkalarından kaynaklanan gelirler, ödemeler olabilir. Finansal giriş çıkışlar hızlanabililr. Metafizik konularına çekilmek, ruhsal çalışmalar yapmak iyi geleçektir.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE;

Günlük alışkanlıklarınız  elinizde olmayan nedenlerden dolayı her zamankinden daha düzensiz bir hal alabilir. Üzerinde fazla çalışma baskısı hissederek isyankâr tutumlar sergileyebilirsiniz ya da iş değişimleri yaşayabilirsiniz.

İş hayatında geleneksel ve genel geçer değerlerden sıyrılmak ve kendi alanınızda bağımsız bir şekilde çalışma kararı alabilirsiniz.

Ruhsal ve fiziksel sağlığınızda  ani değişimlerle sinir sisteminde gerginlikler, kalp ve dolaşım yollarıyla alakalı rahatsızlıklar görülebilir. Hayvanlarla ya da yardıma muhtaç kimselerle ilgili çalışmalar yaparak bu alanda evrensel bir bakış açısı geliştirebilirsiniz.

Mesleki açıdan farklı bakış açılarına açık olmanız fayda sağlayacaktır.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE;  kazançlarınızda artış söz konusu olabilir. Arkadaşlarınızdan destek alacağınız bir süreç.

YENİ AY; kariyere dair konular odağınızda olacaktır. Kariyerinizde görünür olabilceğiniz gibi sosyal ve aile ortamında övgü topladığınız dönem. Eğitim ve seyahatlerle alakalı zorlu ve derin çalışmalar gerçekleştirebilir.

Sözlü ve yazılı iletişimle alakalı temkinli davranmanız olası  problemlerin önüne geçmesini sağlayacaktır. Genel olarak hayata karşı her zamankinden daha gerçekçi, şüpheci ve güvensiz fikirleriniz olabileceği gibi daha suskun hale gelebilirsiniz.

Bildiklerini sanki hiç bilmiyormuş gibi yeni baştan öğrenme gereği duyabilirsiniz. İletişime dair sınavlardan geçeceğiniz ve köklü değişimler yaşayacağınız bir dönem olacaktır. Yapılması gereken ikili ilişkilerde eskiden kalan sorunları çözümlemelisiniz.

Fikirler ve düşünceler geliştirmelisiniz. Etrafında duvarlar örmek yerine iletişiminizi yapılanmayı öğrenmelisiniz. Aşk, çocuk, hobiler konusunda şanslı süreç.

OĞLAK BURÇLARI;

Bu hafta İkilli ilişkilerinizde duygusal yaklaşımda olabilirsiniz. Odağınız evilik ve ortaklık konuları olucaktır. Sıra dışı romantik deneyimler yaşayabilirsiniz. Var olan ilişkilerden özgürleşmek isteyerek tek başınalığınızı ilan edebilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE;

Çocuklara dair gündemlerde hiç beklenmedik durumlarla gündem değişimleri yaşayabilirsiniz.  İlişkilerde tekdüzelikten sıkılıp bambaşka bir aşk ya da macera dolu bir ilişki yaşama ihtiyacıyla partnerinize  karşı güvenilmez bir imaj çizebilirsiniz.

Elektronik ya da teknolojik bir hobi edinmek, sanatı teknikle buluşturmak adına oldukça faydalı bir süreç. Uğraşlarınızdan çabuk bıkıp hep daha farklı bir eğlencenin arayışında olabilirsiniz bu dönem.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE; tüm cabalarınızın sonucuna ulaşabilirsiniz. Üstlendiğiniz çalışmaları başarı ile tamamlayabilrsiniz.

YENİ AY; farklı kültürler, yurt dışı konuları gündeminizde yer alacak. Hukuksal, felsefi çalışmalar için girişimlerde bulunma isteği içerisinde  olabilirsiniz. Yeni yerler keşfetmek adına yapılan seyahatlerde kazançlı çıkacağınız zamanlar.

Özellikle maddi kaynaklarınızı değerlendirmek ve finansal alanda sorumluluk üstlenmekle alakalı sınavlardan geçebilirsiniz. Parasal konularda köklü değişimler yaşayacaksınız, dolayısıyla fazla risk almadan, aşırı harcamalara ya da borca girmeden kontrollü bir şekilde yol almalısınız.

Bu sıralar parasal konularda düşüncesiz, hızlı kararlar zamanı değilldir.

KOVA BURÇLARI;

Bu hafta günlük rutin işleriniz ve sorumluluklar konusunda değişken koşulların etkisinde kalabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili gündemler oluşabilir.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE, ilişkilerinizde  sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Aileden ve yerleşik düzeninizden özgürleşmek ve farklı yerlerde yaşama isteği duyabilirsiniz. Hesapta olmayan yer değişimleri ve ya taşınmalar görülebilir.

Yaşam alanınızı yeni ve daha modern bir tarz oluşturmak adına dekore etmek isteyebilirsiniz. Bu süreçte  sabit kalmakta  ısrarcı olmayın. Hayatınızdaki köklü konularda düzen değişikliğine uyum sağlamak bu dönem farklı deneyimleriniz olabilir.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE kapısını açarken bir yandan da sizi  özgür hissettirecektir. Gayrimenkul, miras ve ya toprakla alakalı konularda kontrol dışı gelişmeler gözlemlenebilir.

Merkür'ün başak burcuna geçişi ile uluslar arası, yabancı dil, yüksek eğitim konularını gündeminize getirecektir. Rutinin dışına çıkmak isteyen bir zihin verecektir.

YENİ  AY; derin duygusallık içerisinde olabilirsiniz. Eşinizin başkalarından kaynaklı ödemeleri gündeminizde olabilir  Hazımsızlık, kan dolaşımı sorunlarına karşı dikkatli olun fazla kilo almamaya dikkat edin.

Disiplinli yaklaşmanız  gereken, sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz gereken bir dönem olacaktır.

Geçmişe dair tüm bildiklerinizi, ilişkilerinizi ve bakış açısınızı yeniden sorgulayacak konulardan geçeceksiniz. Öyle ki, her zamankinden daha çok yalnızlık ihtiyacı duyarak, yalnız kalabilir ve ya etrafınızdaki kişilere soğuk davranabilirsiniz.

Kişisel konulara dair sorumluluklarınızı artırırken

karamsarlığa kapılmadan disiplin geliştirmek isteceksiniz. Kendinizi fiziksel ve ruhsal olarak yeniden yapılandırdığınız  bir zaman dilimidir. Sağlığınıza  özen göstermeniz  bu konuda temkinli yaklaşmanız  gerekir. Kolaylıkla kilo verebileceğiniz bir dönemde olacaksınız.

BALIK BURÇLARI;

Bu hafta romantik ilişkilerinizde duygusal  yaklaşımlar söz konusu. Objektif olun, spora başlayıp hobi edinebilirsiniz.

URANÜS GERİ HAREKETİNDE ile; etrafınızdakilere karşı özgürce fikirlerini savunmak isteyebilirsiniz. Yakın çevreniz ile ilgili beklenmedik gelişmelere şahit olabilirsiniz. Yeniliklere zihinsel olarak açık olduğunuz  bir dönem olduğundan  bu süreçte kolaylıkla eğitim öğrenime dair yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Birden bire bir fikrin peşine düşmek ya da farklı bir bakış açısı benimseme ile mümkün olacaktır. Kardeşlerle veya komşularla kurulan iletişimde ve ilişkilerde çelişkili durumlarla karşılaşmak mümkün olabilir. Trafikte her zamankinden daha tedbirli olun.

MERKÜRÜN BAŞAK BURCUNA GEÇİŞİ İLE; sezgileriniz güçlü, solunum yolu problemlerine karşı dikkat edin .

YENİ AY; ikili ilişkilerinizde duygusal yaklaşımda olabilirsiniz. Hukuksal konularda, girişimlerde bulunabilirsiniz ya da anlaşmaya varmak için güzel bir dönem. Yapmayı planladıklarınızın tamamlanması gereken bir döneme gireceksiniz.

Bu dönemde bir takım sağlık problemleri ve gizli düşmanlıklardan olumsuz yönde etkilenebilirsiniz. Dikkatli olun. Duygusal açıdan baskı altında ve gergin hissedebilirsiniz  Hastaneler, hapishaneler ve yardım kuruluşlarıyla alakalı yoğum gündemler görünebilir.

Bastırılmış duygularınız ile yüzleşebilir ya da derin bir sorgulama sürecinden geçebilirsiniz. Çalışma koşullarıyla ilgili engellenmiş ya da kısıtlanmış hissedebilirsiniz .

Karma Astrolog Gül Köseoğlu

26 Ağu 2022 - 19:46 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Haber Hürriyeti Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Haber Hürriyeti hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Haber Hürriyeti editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Haber Hürriyeti değil haberi geçen ajanstır.


İZMİR MARKALARI

Şehir Markaları arasındaki yerinizi alın, fırsatı kaçırmayın

+90 (232) 246 82 46
Reklam bilgi


Anket 2019’un en başarılı belediye başkanı sizce hangisiydi?