Son Dakika
18 Temmuz 2019 Perşembe

Güleryüzlü komedi geliyor: Yaktın Beni

Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu Yaktın Beni” komedi filmi 29 Ekim’de vizyona girecek. Başrollerde Uğur Yücel, Meltem Cumbul, Sinem Kobal ve Sarp Apak var

17 Haziran 2015 Çarşamba, 13:43

Yeni sezonda dev bir film ekrana geliyor. 29 Ekim’de vizyona girecek filmin adı ‘Yaktın Beni.’ Uğur Yücel, Meltem Cumbul, Sinem Kobal ve Sarp Apak’ın oynadığı, Uğur Yücel’in oğlu Can Yücel’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin çekimleri tamamlanmak üzere. Ozan Özcan, Can Tarakçı, Yağız Kılınç, Emre Çağrı Akbaba , Ayça Damgacı, Bülent Şakrak, Hasibe Eren’in de oyuncu kadrosunda yer aldığı film ekibi yıllardır hayranı oldukları Uğur Yücelle çalışma şansı yakalarken, herkes setin çok keyifli olduğunu söylüyor. Yaktın Beni filminin Uğur Yücel’in karanlık ve ağır dramatik işler yerine güler yüzlü işler yapmak isteğiyle ortaya çıktığını söyleyen usta oyuncu, “Bir komedi filminde ilk kez başrol oynuyorum” dedi.

Filmin Sarp Apak’ın canlandırdığı kendini itfaiyeciliğe adamış, kahraman ruhlu Selam’ın yıllardır görmediği dayısıyla bir yangında karşılaşması sonrasında gelişen, ufak dram unsurları da taşıyan olaylar üzerine kurulu bir komedi olduğu belirtildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz