Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

Göçmen oylarını istiyorum

Bornova CHP ‘den Belediye Başkan aday adayı Efkan Muhtar, aday gösterilmesi halinde, özellikle Çamdibi, Altındağ, Işıkkent ve Pınarbaşı’nda bulunan göçmen oylarını ile seçimi uzak ara kazanabileceğini söyledi.

16 Kasım 2018 Cuma, 19:24
Orman Endüstri Mühendisi iki çocuk babası Efkan Muhtar, Bornova’da adım atmadığı mahalle ve sokağın kalmadığını söyledi. Seçim çalışma ekibiyle birlikte, partili ve partisiz herkesi ziyaret ettiklerini, büyüklerinin ellerini öptüğünü söyleyen Muhtar, ” 2004-2014 yılları arasında iki dönem Rafet Paşa Mahallesi Muhtarlığı yaptım. İzmir Amatör Kulüpleri Derneği’nin Kurucu Başkanı ve halen Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktayım. Bir çok amatör spor kulübünün yönetim kurulu üyeliği ve başkanlığını da yaptım. Sporun içinden geliyorum. Bornova’da her semtinde spor sahası yapacağım. Amaç gençleri spora özendirip, kötü alışkanlıklardan korumak” dedi.
Efkan Muhtar, “Geçmişten gelen birikimlerimle, sosyal belediyecilikle, her bireye eşit ve insanca değer vermeye çalışacağım. Tüm çalışmalarımızı ortak akıl, insan odaklı, saygı ve sevgi çerçevesinde birlikte çözeceğiz. En büyük desteği bana eşim ve çocuklarım veriyor” dedi.
Muhtar, kendisinin neden aday adayı olduğunu anlatan broşürleri, yolda, kahvede vatandaşlara kendi elleriyle dağıtıp,”Parti tarafından aday gösterilmesi durumunda tüm göçmen hemşerilerimin oylarına talibim” diye konuştu. Karataş Haber Ajansı (KHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri