Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

Gloria’ya büyük alkış

“Gloria” isimli oyun Karabağlar Belediyesi Muzaffer İzgü Konferans Salonu’nda sahnelendi. Oyunu Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda tiyatro sever izledi.

14 Aralık 2018 Cuma, 23:14

Bilime, kültüre ve sanata önem veren ve bu alanda çalışmalarını yoğunlaştıran Karabağlar Belediyesi, İzmir Tiyatro Festivali’nin de destekçileri arasında yerini aldı.

Bu yıl 7’ncisi düzenlenen festival kapsamında “Gloria” isimli oyun Karabağlar Belediyesi Muzaffer İzgü Konferans Salonu’nda sahnelendi. Oyunu Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, eşi Fügen Selvitopu, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ile çok sayıda tiyatro sever izledi.

Başkan’a teşekkür plaketi
Toplumsal Araştırmalar Kültür ve Sanat için Vakıf (TAKSAV) tarafından düzenlenen ve yapımcılığını Faruk Barman’ın yaptığı, oyuncular Tuğçe Tanış, Evrim Doğan, Murat Eken, Sinem Reyhan Kıroğlu, Kutay Kunt ve Tayfun Yılmaz’ın oynadığı “Gloria” büyük beğeni ile izlendi. Oyun sonrası TAKSAV İzmir Temsilcisi Yasemin Sağlam, Başkan Muhittin Selvitopu’na destekleri için plaket verip teşekkür etti.
Fidan sertifikası verdi
Başkan Selvitopu da tüm oyuncuların adlarına fidan dikildiğini hatırlattı, oyunculara fidan sertifikası vererek onlara başarı dileğinde bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri