Son Dakika
15 Kasım 2019 Cuma
”

Gençlere destek işte böyle olur

Selçuklu gençler, Altınordu altyapısında yetişecek

20 Ekim 2019 Pazar, 22:12
Bahri KARATAŞ ( KHA)
Selçuk Milli Eğitim Müdürlüğü, Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü ile İzmir Altınordu Spor Kulübü arasında yetenekli sporcuların antremanlara katılmalarını ve eğitimlerini sağlamak amacıyla Sportif İşbirliği Protokolü imzalandı.
Selçuk Kaymakamlık Konferans Salonunda, düzenlenen törene, Kaymakam Ekrem İnci, İlçe Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, İlçe Jandarma Komutanı Ekrem Büyüktekin, Altınordu Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Mehmet Özkan, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Hüseyin Kılınç, Şube Müdürü Serkan Kütükçü, Okul Müdürleri ve öğrencileri katıldı.
Törende konuşan Kaymakam Ekrem İnci, ” Öğrencilerimize en başta tavsiyem çok çalışmalarıdır. Bir su damlası dahi damlaya damlaya mermeri deler. Çalışmayla başaramayacağımız hiçbir şey yok. Ülke olarak ta çok çalışmalıyız, gerek savunma sanayii’nde, hem tarımsal alanda, eğitim alanında sağlık alanında ve tabi ki sportif alanda da çok çalışmalıyız ve şu anki durumdan olmamız gereken daha iyi yerlere gelmeliyiz. Ben inanıyorum ki bu yeni nesil içerisinden Altınordu gibi altyapıya önem veren kulüplerimizin de sayesinde yeni Cengiz Ünder’ler, Çağlar Söğütçü’ler yetiştireceğiz. Ben Selçuk Kaymakamı olarak sporun içerisinde olan ve hayatımın her döneminde spor yapan biri olarak her türlü sportif faaliyetleri sonuna kadar destekliyorum. İmkanlar dahilinde maddi manevi destek oluyorum.Bu imzaladığımız protokolün ilçe sporumuza hayırlı uğurlu olsun” dedi.
Tören sonunda Sportif İşbirliği protokolü imzalandı. İmza töreninin ardından Altınordu Kulüp Başkanı Seyit Mehmet Özkan tarafından Kaymakam ve İlçe Milli Eğitim Müdürüne adlarına hazırlanan formalar takdim edildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz