Son Dakika
15 Kasım 2019 Cuma
”

Genç kadına taciz girişimi

İzmir’in Urla İlçesinde, yolda yürüyen evli bir çocuk annesi G.Ö’yü taciz eden şüpheli E.D., vatandaşlar tarafından yakalandı.

27 Ağustos 2019 Salı, 01:34
Bahri Karataş ( KHA)
İzmir’ in Urla İlçesinde, yolda yürüyen evli bir çocuk annesi G.Ö.,taciz eden şüpheli E.D., vatandaşlar tarafından yakalandı. Şüpheli, işlemlerin ardından sevk edildiği adliyede tutuklandı.
Olay, geçtiğimiz Cuma akşam saatlerinde Erdoğan Ker Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiya göre evine doğru gitmek için yolda yürüyen G.Ö.’ yi, arkasından tanımadığı bir erkek takip etmeye başladı. Genç kadın jandarma yakınlarında, arkasından gelen Emre D., ağzını eliyle kapattı. Şüphelinin elinden kurtulmak için hamle yapan G.Ö., yere düştü. Tacizcinin elinden kurtulan genç kadın, bağırarak çevreden yardım istedi. Vatandaşlar, kaçmaya çalışan Emre D., kıskıvrak yakaladı polise teslim etti. Genç kadın eşiyle birlikte karakola gidip şüpheliden şikayetçi oldu.
Emniyette işlemleri tamamlanan şüpheli E.D.,  sevk edildiği Urla Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.
Eşinin bu olaydan sonra psikolojisinin etkilediğini söyleyen M.Ö., eşini taciz eden kişiye şu şekilde tepki verdi, “Ah Urlam ah ne oldu sana böyle. Nerede üretiliyor bunun gibi haysiyetsizler, şerefsizler. Üretiliyor diyorum çünkü bunlar insan değil numunelik üretim. Bu vatandaş, E.D.  isimli şahıs Cuma akşamı eşime arkasından sessiz bir şekilde yaklaşıp sarılarak ağzını kapatmaya çalışmış,susturmaya çalışmış,ve şahsı iterken eşim yere düşmüş. Eşimin bağırmasıyla hızla kaçmış. Lakin kaçarken unuttuğu şey nerede olduğu. Çevremizdeki içinde hala insanlık olan mahalle sakinleriydi. Allah hepsinden razı olsun yakalamışlar. Tanıyın bu haysiyetsizi dostlar, bilin bu şerefsizi bilin ki yanınıza yaklastırmayın. Sıradaki sizin eşiniz, kızınız veya siz olabilirsiniz. Tanıyın ki yarın öbür gün, cezaevinden çıkıp geldiğinde sokaklarımızda rahat rahat gezemesin. Nasıl eşim durup durup iç çekerek ağlıyorsa bu da rahat yüzü görmesin” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz