Son Dakika
17 Kasım 2019 Pazar
”

Galatasaraylı taraftarlar Beşiktaşlılar’ı kesmeye gelmiş

Sanki döner ustası. Alt tarafı bir maç izleyeceksiniz. Elinizde sopalar, taşlar ve döner ustalarımızın elinde olmazsa olmazı döner bıçakları. Maç izlemeye mi gidiyorsunuz, katliam yapmaya mı…?

13 Ağustos 2016 Cumartesi, 19:35

Sanki döner ustası. Alt tarafı bir maç izleyeceksiniz. Elinizde sopalar, taşlar ve döner ustalarımızın elinde olmazsa olmazı döner bıçakları. Maç izlemeye mi gidiyorsunuz, katliam yapmaya mı…? O döner bıçakları ne işe yarar? Hiç mi utanmadınız? Daha dün büyük takımlar deplasman yasağını kaldırdılar. Tüm spor camiasında büyük bir sevinç yaşandı. Ama yaptığınız bu terbiyesizce olay, içinizde akıttığınız zehir tüm bu güzel gelişmelerin hepsinin üzerine kara bulutları getirdi yine. Demek ki neymiş… Bırakın taraftarlara deplasman yasağını kaldırmayı, maçlara bu ve bunlar gibi taraftarları belletip ömür boyu maçlara almamak şart olacak… Başka yolu yok… Daha olmadı en az bir sezon tüm maçları iptal edeceksiniz… Nasılsa OHAL var… Neden olmasın… / M.T.

döner bıçakları

Üzerlerinde Galatasaray forması bulunan ve yol kenarında bekleyen grup, Beşiktaş taraftarlarını taşıyan otobüsler gelirken taş yağmuruna tuttu.

Saldırıda camları kırılan otobüsteki taraftarlarla saldırganlar arasında çıkan olaylarda ilk bilgilere göre bıçakla yaralanan 4 taraftar hastaneye kaldırıldı.

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Konya çevresindeki karayolları ile kent merkezi ve maçın oynanacağı Konya Büyükşehir Belediyesi Arena çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Bu tatsız olayın Süper Lig’deki deplasman yasağının kaldırılmasından sadece 1 gün sonra meydana gelmesi dikkat çekti.

BİRBİRLERİNE TAŞ YAĞDIRDILAR

Bu arada Galatasaray taraftarlarının saldırısını haber alan Beşiktaşlılar da yollarda rastladıkları rakip takım otobüslerine saldırdı. Alınan güvenlik önlemlerine rağmen şehir dışında karşı karşıya gelen iki takımın taraftarları birbirlerini taş yağmuruna tuttu. Bu sırada 20’ye yakın Galatasaray taraftarının hafif şekilde yaralandığı bildirildi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz