Son Dakika
21 Ocak 2019 Pazartesi

11 Aralık 2018 Salı, 23:22
Metin Aydınoğlu
Metin Aydınoğlu [email protected] Tüm Yazılar

Galatasaray’da İki Oyuncunun Üstü Çizildi

Galatasaray’da İki Oyuncunun Üstü Çizildi

Fatih Terim için son olarak oynana Keçiörengücü önemli kararlar vermesi için temel oldu. Alınan sonuç keyif kaçırırken sahadaki oyuncuların performansı da beklentileri karşılamak için yeterli olmadı. Özellikle de ağırlıklı olarak yedek isimlerin sahada performans göstermiş olmasına rağmen as formayı kapmak için yaptıklarının yetersiz olması dikkatlerden kaçmaz. https://1.betsatgiris.in/ ile büyük heyecan yaşandı. Ziraat Türkiye kupasında son 16 turuna kalma mücadelesinde yaşanan mücadele teknik adamı üzdü. Ömer Bayram, Muğdat Çelik ve Selçuk İnan için yetersiz performans tepkisi gösterildi. Bu 3 ismin as takımda forma şansı oldukça düştü.

Maicon ve Ahmet Çalık Gönderilecek

Sahadaki bazı oyuncuların performansı yetersiz olurken, bazılarının ise tamamen vasat olması nedeni ile üzerleri çizildi. Maicon ve Ahmet Çalık için uzun süredir süren tartışmalar son buluyor. Son Keçiörengücü maçı ile kesin olarak biletleri kesilmiş oldu. Taraflar ile yolların ayrılmasına kesin gözü ile bakılıyor. Yani gelecek sezondan da öncesi gönderilmemeleri planlanıyor. Bu doğrultuda devre arası transfer döneminde takım bulmaları istenecek. Özellikle de bonservis getirmeleri ekonomiyi de rahatlatacak. Yılık maaşlarından da kurtulmak isteniyor. Bu nedenle oyuncuların önü açılacak. Sizleri bekleyen maç buradaayrıcalıkları ile takıma yeni katılan isimlerin performansını yakından takip edeceksiniz.

Stoper Transferi Yapılacak

Takımda bulunana stoperler arasında sadece Ozan Kabak’ın performansı beğeniliyor. Ancak genç yaşına rağmen çok güzel performansı başka takımlarında ilgisi çekmiş durumda. Birçok köklü kulübün oyuncu için teklifleri bulunuyor. Takım ile yapılan görüşmelerin ardından oyuncunun takımdan ayrılması mümkün olabilir. Özellikle de yüksek bonservis bedeli getirmesi bekleniyor. Buda yeni isimlerin yolunu açacak. Bununla birlikte diğer iki isminde performansının beğenilmemesi gönderilmesinin önünü açıyor. Superbetin fırsatlarını çok beğeneceksiniz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir