Son Dakika
17 Haziran 2019 Pazartesi

Fuar’da çim konserleri başlıyor

28 Ağustos 2013 Çarşamba, 09:37

82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı, her gece bir yıldızı konuk edecek. Ücretsiz gerçekleşecek birbirinden renkli etkinlikleriyle fuar, yepyeni heyecanıyla bu yıl da göz dolduracak.

www.haberhurriyeti.com / KÜLTÜR SANAT
Kültürpark yer altı otopark üstü çim alanda, 1 – 8 Eylül 2013 tarihlerinde İZFAŞ tarafından organize edilecek Fuar Çim Konserleri saat 21.00’de başlayacak.

İZFAŞ tarafından organize edilecek Bülent Ortaçgil, Işın Karaca, Atiye ve Pitch Black Process ile Özlem Tekin; Altınordu Spor Kulübü sponsorluğunda Maskot Bando gösterisi ve Sefa Doğanay; Tansaş sponsorluğunda Seksendört ve Gülşen; Algida  sponsorluğunda Yeni Türkü konserleriyle İzmir’e yıldız yağacak, konserler fuara renk katacak.

1 Eylül’de Bülent Ortaçgil ile başlayacak Fuar Çim Konserleri 2 Eylül Salı günü Maskot Bando gösterisi ve Sefa Doğanay’la devam edecek.

3 Eylül’de Seksendört, 4 Eylül’de  Gülşen, 5 Eylül’de Yeni Türkü, 6 Eylül’de Işın Karaca, 7 Eylül’de Atiye ve fuarın son günü 8 Eylül Pazar günü ise fuar kapsamındaki ilk metal konserini verecek olan  Pitch Black Process ile Özlem Tekin sahne alacak. 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı müzikseverleri müziğe doyuracak.

11 gün süreyle 29 farklı etkinliğin düzenleneceği İzmir Fuarı’nda sinema, tiyatro, söyleşiler, sergiler, yarışmalar, dans çocuk ve gençlere yönelik birçok etkinlik yer alacak.

FUAR ÇİM KONSERLERİ

Tarih: 1 – 8 Eylül 2013

Yer: Yer Altı Otopark Üstü Çim Alan  – Kültürpark

Saat: 21.00

PROGRAM

1 Eylül             Bülent Ortaçgil
2 Eylül             Maskot Bando Gösterisi & Sefa Doğanay
3 Eylül             Seksendört
4 Eylül             Gülşen  
5 Eylül             Yeni Türkü
6 Eylül             Işın Karaca
7 Eylül             Atiye
8 Eylül             Pitch Black Process & Özlem Tekin

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri