Son Dakika
16 Ekim 2018 Salı

Festival öncesi galeri müjdesi

02 Ekim 2013 Çarşamba, 00:11

Antalya Büyükşehir Belediyesi, bu yıl 50’incisi düzenlenecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali öncesinde şehre bir sanat galerisi açacak.

Antalya’da, 4-11 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 50.Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festival öncesinde, Büyükşehir Belediyesi
tarafından 2 Ekim’de Atatürk Kültür Merkezi Park’ı içerisinde Altın Portakal Sanat Galerisi açılıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi, festival kapsamında Antalyalılar’a Altın Portakal Sanat Galerisi’ni armağan ediyor. Altın Portakal Sanat Galerisi,
Atatürk Kültür Parkı’nda, Doğan Hızlan Kütüphanesi’nin yanında 2 Ekim’de üç sergiyle açılacak.

Altın Portakal Sanat Galerisi’nde festival boyunca yer alacak sergiler şöyle;.

“ISCAEE 2013 Antalya, Türkiye Sempozyumu Uluslararası Seramik Sergisi”

“Modernleşmenin Baş Tacı: Şapka Ve Sinema, Türk Sineması’ndaki Şapkalar”

“Altın Portakal Film Festivali 50. Yıl Fotoğraf Sergisi”

Toplam 520 metrekare kapalı alanda kurulu Altın Portakal Sanat Galerisi, festival sonrasında yıl boyunca çeşitli sanat dallarındaki sergilerle
ziyaretçilerin hizmetinde olacak.

Bu yılki festivalin film programı ise şöyle;

4 EKİM 2013 – CUMA

• Yaşamları Değiştiren Filmler / Rotary Film Festival Compilation Life – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:55
• Burası Kaliforniya Değil / This Ain’t California – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:30
• Her Şey Yolunda – All Right – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 12:25
• Doğruyu Seç / Do the Right Thing – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 16:00
• Gloria – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:45
• Halkın Portakalı Yarışma Filmleri – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:30
• Halkın Portakalı Yarışma Filmleri / People’s Orange Candidate Films – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 16:45
• La Paz – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00 – 15:15
• Mikrofon / Microphone – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 16:00
• Papusza – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 16:15
• Benim Babam Benim Oğlum / Like Father Like Son – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 19:00
• Easy Rider – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 17:00 – 18:45
• Haytarma – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:30
• Sen Şarkılarını Söyle / Inside Llewyn Davis – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 18:45
• Sen Şarkılarını Söyle / Inside Llewyn Davis – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 19:45
• The Canyons – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00 – 19:00
• Bizim de Günümüz Gelecek / Our Day Will Come – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:40
• Sadece Aşıklar Hayatta Kalır / Only Lovers Left Alive – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 22:10
• Sefertası / The Lunchbox – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 21:45
• Siddharth – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 21:45
• Theseus’un Gemisi / Ship of Theseus – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 22:20
• Köpeğim ‘Killer’ / My Dog ‘Killer’ – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:00 – 23:30
• Moebius – AKM Aspendos Salonu saat 22:00 – 23:30
• Yaşamın Dibi / The Living End – AKM Perge Salonu saat 22:00 – 23:30

5 EKİM 2013 – CUMARTESİ

• 2023 – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 11:00
• Amok Koşucusu / Running Amok – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 11:00
• Bir Kelime / One Word – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 11:00
• Geçmiş / The Past – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 13:15
• Haytarma – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00
• Kızgın Delikanlı / Furious Blood – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 12:45
• Papusza – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00
• Sefertası / The Lunchbox – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 13:00
• Bi’ Garip Adam / A Strange Man – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:40
• Karpuz Cenneti / Watermelan Lands – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:40
• Küçük Kara Balıklar / Little Black Fishes – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:40
• La Paz – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00
• Patika / The Country Road – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:40
• Sev Beni / Love Me – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 15:30
• Theseus’un Gemisi / Ship of Theseus – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00
• Çok Uzun Bir Hikayenin Tam Ortası / The Midpoint of a Very Long Story – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:15
• Dil / Ziman / Tongue – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:15
• İki Anne / Two Mothers – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 18:30
• Köksüz / Nobody’s Home – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00 – 18:30
• Küçük Pencereli Evler / Houses With Small Windows – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:15
• Mikrofon / Microphone – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 17:00 – 19:30
• Ömer / Omar – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 18:45
• Şeref Dayı ve Gölgesi Uncle / Şeref And His Shadow – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:15
• Tornistan / Backward Run – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:15
• Uvertür / Overture – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 18:30
• Babam, Devrim ve Ben / My Father, the Revolution and Me – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:30
• Benim Babam Benim Oğlum / Like Father Like Son – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 22:00
• Gloria – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 21:45
• Heli – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 21:45
• Mavi En Sıcak Renktir / The Life of Adele: Blue is the Warmest – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 23:00
• Meleklerin Coşkusu / Ecstasy of Angels – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:30
• Biz Birliğiz: Hacktivistlerin Hikayesi / We Are Legion: The Story of Hacktivists – AKM Perge Salonu saat 22:30 – 23:30
• Serbest Düşüş / Free Fall – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 22:30 – 23:30
• The Canyons – AKM Perge Salonu saat 22:30 – 23:45

6 EKİM 2013 – PAZAR

• Açlık / Hunger – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:24
• Asya – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:24
• İrfan / İrfan in University – AKM Aspendos Salonu saat 10:00 – 10:24
• Ağaçlar Ayakta Ölür – Trees Die Whilst Standing – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 12:40
• Sev Beni / Love Me – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 12:28
• Son Adım – The Last Step – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:28
• Burası Kaliforniya Değil / This Ain’t California – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00
• Çözüm / Resolution – AKM Perge Salonu saat 14:00
• Evacık /Evicko /Dear Eva – AKM Perge Salonu saat 14:00
• Jinekolog ve Tercümanı / Gynecologist And His Interpreter – AKM Perge Salonu saat 14:00
• Kapsül / Qapsül / The Capsule – AKM Perge Salonu saat 14:00
• Mama – AKM Perge Salonu saat 14:00
• Meryem – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:35
• Sadece Aşıklar Hayatta Kalır / Only Lovers Left Alive – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00
• Uvertür / Overture – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00
• Bizim de Günümüz Gelecek / Our Day Will Come – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 17:00
• Köpeğim ‘Killer’ / My Dog ‘Killer’ – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00
• Sefertası / The Lunchbox – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00
• Son Şans / The Congress – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00
• Üç Yol / Crossroads – AKM Aspendos Salonu saat 17:00
• Benim Babam Benim Oğlum / Like Father Like Son – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 22:00
• Bombay’dan Sesli Filmler / Bombay Talkies – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 22:10
• Daire / Circle – AKM Aspendos Salonu saat 20:00
• Kutlama / Jubilee – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:46
• Manaki Kardeşler Özel Gösterimi / Manaki Brothers Special Screening Blagoj Maratov & Bojan Maratov Konseri – AKM Perge Salonu saat
20:00 – 21:00
• Sen Şarkılarını Söyle / Inside Llewyn Davis – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 21:45
• Geçmiş / The Past – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 22:30 – 23:59
• Gloria – AKM Aspendos Salonu saat 22:30 – 23:00
• La Paz – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:30 – 23:43

7 EKİM 2013 – PAZARTESİ

• Misafir / The Guest – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:30
• Arkadaşlar Arasında / Among Friends – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:30
• Balkanların Işık Ressamları Paneli – AKM Perge Salonu saat 11:00
• Doğruyu Seç / Do the Right Thing – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 13:00
• Meryem – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 12:35
• Cennetten Kovulmak / The Fall From Heaven – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 15:30
• Daire / Circle – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 15:45
• İmbatla Dol Kalbim / Fill with the Sea Breeze, Oh My Heart – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:00
• Son Şans / The Congress – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00 – 16:05
• Taşkafa, Bir Sokak Hikayesi / Taskafa, Stories of the Street – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:05
• Gençlik / Youth – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00 – 18:50
• Kısa Film / Kurte Film / Short Film – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 18:05
• Olağan Haller / Ordinary State of Emergency – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:05
• Protesto / La Haine – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 17:00 – 18:40
• Siddharth – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 18:40
• Son Adım / The Last Step – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 18:30
• Bombay’dan Sesli Filmler / Bombay Talkies – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 22:10
• İki Anne / Two Mothers – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 21:20
• İnanç Odası / Room Of Faith – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 21:20
• İnanç Odası / Room Of Faith – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 21:20
• Manaki Kardeşler Özel Gösterimi / Manaki Brothers Special Screening Blagoj Maratov & Bojan Maratov – AKM Perge Salonu saat 20:00 –
21:00
• Mikrofon / Microphone – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 22:00
• Sen Şarkılarını Söyle / Inside Llewyn Davis – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 21:45
• Üç Yol / Crossroads – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 22:00
• Sev Beni / Love Me – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 22:30 – 23:59
• Uvertür / Overture – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:30 – 23:59

8 EKİM 2013 – SALI

• Cennetten Kovulmak / The Fall From Heaven – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 12:28
• Moebius – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 12:30
• Yarım Kalan Mucize / The Miracle – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:31
• Yarın Bizimdir / Tomorrow is Ours – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 12:32
• Yasak Aşk Charulata (The Lonely Wife) – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 11:00 – 13:00
• Dalgalanan Gökdelenler / Floating Skyscrapers – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:33
• Esaret Günlüğü / Captivity Diary – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:44
• Gençlik / Youth – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00 – 15:47
• Papatyalar / Daisies – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 15:14
• Uzun Yol / Little Happiness – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 15:57
• Hay Vay Zaman/ Hay Way Zaman / Unblocking Memory – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:25
• Bükreş’e Gece Çöktüğünde ya da Metabolizma / When Evening Falls on Bucharest or Metabolism – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat
17:00 – 18:29
• Mavi Ring / Sıwarê Şîn / The Blue Van – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 18:36
• Meryem – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 18:14
• Tuhaf Kedicik / The Strange Little Cat – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 18:12
• Easy Rider – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:35
• Mavi En Sıcak Renktir / The Life of Adele: Blue is the Warmest Color – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 23:00
• Ömer / Omar – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 21:38
• Ot / Was / Grass – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:17
• Son Şans / The Congress – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 22:00
• Kısa Film / Kurte Film / Short Film – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:30 – 23:30

9 EKİM 2013 – ÇARŞAMBA

• Canlanan Kent Rhodiapolis / Renascent City Rhodiapolis – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:15
• Belik / The Braiding – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:10
• Büyük Taş / Grand Stone – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 11:30
• Çanakkale Kent Konseyi / Çanakkale City Council – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 11:30
• İnanç Odası / Room of Faith – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 11:00 – 12:20
• Kısa Film / Kurte Film / Short Film – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 12:05
• Kusursuzlar / The Impeccables – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 12:35
• Uzun Yol / Little Happiness – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 13:00
• Antigoni Küçük Adamız Hayatımız / Antigoni Our Small Island Our Life – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:00
• Bükreş’e Gece Çöktüğünde ya da Metabolizma / When Evening Falls on Bucharest or Metabolism – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat
14:00 – 15:30
• Kahramanlarımız Bu Gece Öldüler / Our Heroes Died Tonight – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:35
• Mavi Ring / Sıwarê Şîn / The Blue Van – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 15:30
• Yağmurun Gelini / Bûka Baranê / Bride of the Rain – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:00
• Dalgalanan Gökdelenler / Floating Skyscrapers – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 18:35
• Heli – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 19:00
• Kutsal Bir Gün / A Holy Day – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 19:00
• Mustafa’nın Yaşam Zinciri / The Life Chain of Mustafa – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 18:30
• Ölüler ve Yaşayanlar / The Dead and The Living – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00 – 19:00
• Ateşli Bakışlar / The Look of Love – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 21:30
• Genç ve Güzel / Jeune & Jolie – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 21:35
• Köksüz / Nobody’s Home – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 21:30
• Meleklerin Coşkusu / Ecstasy of Angels – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:30
• Sen Aydınlatırsın Geceyi / Thou Gild’st The Even – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 22:00
• Yaşam Marangozu / The Life Carpenter – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:00
• Yürümek / The Walker – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:00
• Cennetten Kovulmak / The Fall From Heaven – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:30 – 23:59
• Sadece Aşıklar Hayatta Kalır / Only Lovers Left Alive – AKM Aspendos Salonu saat 22:30 – 23:59

10 EKİM 2013 – PERŞEMBE

Fecîra – AKM Perge Salonu saat 10:00 – 10:40
• Acı Hayat / Bitter Life – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 12:34
• Gerçeğin Dansı / The Dance of Reality – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 13:10
• Kusursuzlar / The Impeccables – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 12:35
• Metin Erksan Son Söyleşi / The Last Interview – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 11:20
• Sen Aydınlatırsın Geceyi / Thou Gild’st The Even – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 11:00 – 12:47
• Venüs’ün Seyri Altın Portakal’ın ve Türk Sinemasının 50 yılı / Venus’s Voyage: The 50 Years of the Golden Orange and the Turkish Cinema –
AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:05
• Saroyan Ülkesi / SaroyanLand – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:15
• 36 – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:08
• Kutsal Bir Gün / A Holy Day – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 16:00
• Mavi Dalga / The Blue Wave – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 15:38
• Ölüler ve Yaşayanlar / The Dead and The Living – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00 – 15:52
• 50’sinde Erkek / Men in Their 50s – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 17:33
• Genç ve Güzel / Jeune & Jolie – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 18:35
• Gündüz Gözüyle / Coming Forth by Day – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 17:00 – 18:36
• Her Şey Yolunda / All Right – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 18:20
• Kutlama / Jubilee – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 17:00 – 18:46
• Uzun Yol / Little Happiness – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 18:57
• Geçmiş / The Past – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 22:10
• Kahramanlarımız Bu Gece Öldüler / Our Heroes Died Tonight – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 21:34
• Lal / Mute – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 21:27
• Moebius – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 21:30
• Protesto / La Haine – Migros AVM CineMaximum Salon-7 saat 20:00 – 21:38
• Tek Başına Dans / Alleine Tanzen / Dancing Alone – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:38
• Ateşli Bakışlar / The Look of Love – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 22:30 – 23:30
• Heli – AKM Aspendos Salonu saat 22:30 – 23:59
• Mavi Ring / Sıwarê Şîn / The Blue Van – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 22:30 – 23:59
• Yaşamın Dibi / The Living End – AKM Perge Salonu saat 22:30 – 23:59

11 EKİM 2013 – CUMA

• Gurbet Kuşları / Birds of Exile – AKM Perge Salonu saat 11:00 – 12:45
• Her Şey Yolunda / All Right – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 11:00 – 12:20
• Mavi Dalga / The Blue Wave – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 11:00 – 12:45
• Ömer / Omar – AKM Aspendos Salonu saat 11:00 – 12:40
• Papatyalar / Daisies – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 11:00 – 12:15
• Gerçeğin Dansı / The Dance of Reality – AKM Aspendos Salonu saat 14:00 – 16:15
• Nazım ile Mehmet / Nazım and Mehmet – AKM Perge Salonu saat 14:00 – 15:15
• Serbest Düşüş / Free Fall – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 14:00 – 15:40
• Son Adım / The Last Step – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 14:00 – 15:30
• Yarım Kalan Mucize / The Miracle – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 14:00 – 15:30
• 36 – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 17:00 – 17:10
• Bükreş’e Gece Çöktüğünde ya da Metabolizma / When Evening Falls on Bucharest or Metabolism – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat
17:00 – 18:30
• Çocuk/ Zarok Child – AKM Perge Salonu saat 17:00 – 17:45
• Mavi Dalga / The Blue Wave – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 17:00 – 18:40
• Yasak Aşk / Charulata The Lonely Wife – AKM Aspendos Salonu saat 17:00 – 19:00
• Genç ve Güzel / Jeune & Jolie – AKM Aspendos Salonu saat 20:00 – 21:35
• Gündüz Gözüyle / Coming Forth by Day – Shemall AVM CinemaPink Salon-1 saat 20:00 – 21:30
• Kutsal Bir Gün / A Holy Day – Migros AVM CineMaximum Salon-1 saat 20:00 – 22:00
• Mavi En Sıcak Renktir / The Life of Adele: Blue is the Warmest Color – Shemall AVM CinemaPink Salon-3 saat 20:00 – 23:00
• Özgürlüğün Ritmi / Beats of Freedom – AKM Perge Salonu saat 20:00 – 21:15

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Moradam SEO