Son Dakika
19 Mayıs 2019 Pazar

Fatih Gürbüz: “SEN BEN DEMEN…”

CHP Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz yer seçim çalışmalarına hızla devam ediyor. Gürbüz, gördüğü ilgi karşısında çok mutlu olduğunu dile getirerek, “”Büyük bir sevda ile çıktığımız bu yolda bana gösterilen bu büyük sevgi ve güvene layık olmak için; sen, ben demeden, Foça’mız ve tüm Foçalılar için yorulmadan çalışacağım”dedi.

15 Şubat 2019 Cuma, 15:17

CHP Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz seçim ekibiyle gittiği yerlerde vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Gürbüz, ziyaretler sırasında vatandaşlara seçimden sonra da yanlarında olacağını vurgularken, Millet İttifakı’nın ortağı olan İYİ Parti’nin Foça İlçe Teşkilatı üyeleri de ziyaretlere katılarak, Gürbüz’e destek verdi.

‘ÇOK AKIL TEK AKILDAN ÜSTÜNDÜR’

CHP’li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, “Cumhuriyet Halk Partililik bilinciyle çok akıl tek akıldan üstündür” diyerek yola çıktıklarını söylerken, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz milletimize, memleketimize hizmet için yola çıktık. Birlikte çıktığımız bu yolda hep birlikte yürümeye devam edeceğiz. Foça’dan umudu olan her Foçalı kentinde gönlünce yaşasın diye, Foça’da alın teri döken her Foçalı emeğinin karşılığını alsın diye,  özgürlük, eşitlik ve sosyal adalet Foça’mızın değerleri olsun diye, bize inanan ve güvenen herkesi birlik ve beraberlik içinde bizimle birlikte yürümeye, mücadele etmeye davet ediyorum”

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri