Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Fatih Gürbüz Foçalı Kadınlarla Buluştu

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP’li Fatih Gürbüz, Foça’da ‘sosyal sorumluluk’ projelerinin öncülerinden olan Türk Kadınlar Birliği Foça Şubesi’ni ziyaret etti.

19 Şubat 2019 Salı, 13:48

Millet İttifakı’nın CHP’li Foça Belediye Başkan Adayı Fatih Gürbüz, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Türk Kadınlar Birliği dernek binasında gerçekleşen ziyarette, Gürbüz’ü Dernek Başkanı Nur Gündüz ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Gürbüz’e ziyarette eşi Seçil Gürbüz, CHP Foça İlçe Başkanı Baran Gezmiş Yıldırım ve CHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri de eşlik etti.

Dernek üyelerine projelerinden bahseden ve onların önerilerini alan Gürbüz, . Görevi devraldıktan sonra, yüreği Foça için çarpan ve elini taşın altına koymaya hazır olan tüm STK’larla işbirliği içinde çalışacaklarını söyledi. Gürbüz, sorunların ancak ortak akıl ve diyalogla çözüme kavuşturulabileceğini ifade etti.

‘Hep Birlikte Yöneteceğiz’

Fatih Gürbüz, daha yaşanabilir bir kent hayalini gerçekleştirme noktasında karşılaşabilecekleri görüş ayrılıklarını hizipçilik ya da yönetime muhalefet olarak değil, Foça’nın zenginliği olarak kabul edeceklerini ve kendilerine ilke olarak benimseyecekleri ortak akılın bu esnada devreye gireceğini dile getirdi. Gürbüz yaptığı konuşmada, “Sen-ben demeden, ayrışmadan, kol kola girip, el ele verip, Foça’nın geleceği için hep birlikte çalışacağız. Gelecek nesillere daha güzel bir Foça bırakmak için bu kenti hep beraber yöneteceğiz” dedi.

Tüm dernek üyelerine, Fatih Gürbüz ve beraberindeki heyete teşekkür eden, Dernek Başkanı Nur Gündüz ise, ,”Biz de ortak akıldan yanayız” mesajını verdi. Günün anısına hatıra fotoğrafı çekilmesi ile ziyaret son buldu.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri