Son Dakika
21 Nisan 2019 Pazar

Evleninceye kadar seninle yatağa girmem

17 Kasım 2018 Cumartesi, 13:55

Ünlü modelden itiraf: Cinsellik yaşamakta aceleci davrandığım için hep kaybettim.

 

 

Büyük beden model olarak adını duyuran Ashley Graham özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu Gwyneth Paltrow’un Goop adlı internet sitesine konuk olan Graham, 10 yıldır birlikte olduğu kocasıyla tanışıncaya kadar sürdürdüğü yıpratıcı ilişkilerden de söz etti.

Graham, erkekler konusunda arka arkaya hata yapmasının nedenini de “Flört ettiğim erkeklerle çok kısa sürede yatağa girdiğim için böyle olduğunu düşünüyorum” diye anlattı.

Graham yaşadığı bu kötü tecrübelerin ardından evleninceye kadar kimseyle cinsel anlamda birlikte olmamaya karar verdiğini de anlattı.

Başına gelenler yüzünden annesinin kendisine “ya kiliseye gidersin ya da rehabilitasyon merkezine” dediğini anlatan Graham “Bir alkolik olmadığımıdüşündüm. Bu yüzden de rehabilitasyona girmek yerinekiliseye gitmeyi tercih ettim” diye konuştu.

 

Şu an evli olduğu Justin Ervin ile de o dönemde tanıştığını söyledi Graham. Başlarda onun da tıpkı eski sevgilileri gibi “ucuz” bir adam olduğunu düşündüğünü de itiraf etti.

Ama olup bitenler onu yanılttı. “Tanıştıktan ve görüşmeye başladıktan bir ay sonra Justin bana kendine bir eş aradığını söyledi. Daha sonra da evlenmeye karar verdik “diye anlattı o dönemi.

Ashley Graham, Justin Ervin”in “evleninceye kadar kimseyle birlikte olmama” kuralını yıkmadığını da sözlerine ekledi.

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz