Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

ERKEKLERİ GİYDİRME 

Erkeklerden intikam alma şekli mi bu yeni moda akımı…

27 Kasım 2018 Salı, 19:41

Bir kadın olarak soruyorum;  Ne oluyor Allah aşkına karşı cinslerimize böyle!

Sözünü ettiğim tüm erkekler, özellikle gençler ve kendini genç zannedenler. Asya ırkına ait genetikliğinden dolayı genellikle gür saçlı erkeklerimiz. Elbette buna lafım yok. Ama koyu renk sakallarıyla birlikte yüzünün neredeyse yüzde seksen beşi kıl içinde dolaşıyorlar. O yüzleri birbirlerinden ayırt etmek mümkün değil.

Robinson Crouse havasında, sanki bir yerlerde mahsur kalmış da hayatta kalmak için bir sürü mücadeleler vermiş bu asık suratlı dağ adamından hallice tipler sokaklarda sanki klonlanmış şekilde bazen beni ürkütüyor açıkcası. Tabii bu anlattığım tasvir vücutlarının baş kısmı. Kıyafetler ise kalçası dar vücuda oturan pantolonların yine daracık kesimle bilekte bitmesi hayli tuhaf duruyor. Hem dar hem de bilekte biten bu kısa pantolonlar, altına giyilen sporla klasik arası ayakkabılarla  çorapsız olarak  tamamlanıyor..

Tanrım! Üstü kabadayıvari alt tarafı ise yumuşakçalar sıska bir tavuk yaptı bu modacılar, güzelim Anadolu erkeklerini..

Siz siz olun sade ve geçmiş yılların  kazandırdığı klasik erkek modası çizgisinden ayrılmayın.Kadınlarda da var abuk moda diyeceksiniz ama,moda abuk bile olsa feminenliğin bir yerlerinden kurtarıyorlar.

Ne istiyorlar  erkeklerden,yoksa gizli kırık kalpli kadınlar ordusunun bir örgütünden mi oluşuyor bu modacılar.Zaten giyecekleri bir pantolon onunla da uğraşıp duruyorlar.Önce ağlarını sarkıttılar altlarına etmiş gibi.Hadi çok şükür artık donlarını  toparlıyorlar derken bellerini  göğüslerine çıkartıp paçalarını bileklerinin üzerine çıkartmaları da neyin nesi? Bu erillerimizle kim dalga geçiyor.

Böyle moda akımları yaratıp, sonra da arkalarından eğleniyor mu bu örgüt acaba?! Erkeklerden intikam alma şekli mi bu.. Kaş aldırmalar, manikür  yaptırmalar..Ne çok meraklısıymışsınız kadınlar gibi bakımlı olmanın..

Sayın baYlar; modayı ve bakımlarımızı takip ettiğiniz ve bizzat üzerinizde uyguladığınız güzellik reçetelerinin empatilerini, kadınlar olarak  sizleri duygusal ve ruhsal dünyamızda da görmek isteriz..

www.haberhurriyeti.com / GAMZE GÜREL

 

Yorum

  1. Yaşar ÖZMEN

    27 Kasım 2018 at 23:05

    Biçimcilik değil midir, kişileri kılık ve kıyafetiyle değerlendirmek veya yargılamak? Estetik açıdan bakınca doğru bir tutum gibi geliyor sallapati kılık kıyafet; durum ayrıntıya girdiğinizde hiçte öyle olmadığı rahatlıkla görülebilir. Zeki insanlar; kıyafeti uygunluğuna, nitelik ve niceliğine zerre kadar anlam yüklemeyen insanlardır…

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri