Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Erkanal hocadan sevindirici haber

Denizde kalp krizi geçirdiği için yoğun bakıma alınan Urla Limantepe Kazı Başkanı Prof. Dr. Hayat Erkanal, kendine geldi ve sevenlerine öpücük gönderdi.

15 Haziran 2019 Cumartesi, 17:28

Bahri Karataş ( KHA)

KARABURUN’ da denizde dalış yaparken kalp krizi geçiren, Urla Limantepe Kazı Başkanı Prof. Dr. Hayat Erkanal’ ın yoğun bakım servisinde yattığı yatağında uyanıp, sevenlerine öpücük gönderip el salladı.

Üç gün önce Karaburun’ da tekneyle denize açılıp, denize dalış yapan Hayat Erkanal, kalp krizi geçirmiş,teknede bulunan arkadaşları tarafından denizden çıkarılıp Karaburun Devlet Hastanesi’ne, ardından da Urla 12 Eylül Stadı’na inen hava ambulansı ile Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Durumu ağır olan Erkanal, yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Üç gündür kardoryoloji yoğun bakım servisinde tedavi gören Erkanal’ ın uyanıp,sevenlerine el salladı.Eşi Armağan Erkanal, kardoryoloji yoğun bakım servisinde bulunan doktorların yoğun çabasına ile eşinin kendine gelip gözlerini açtığını,kendilerine el sallayıp, öpücük gönderdiği,sevenlerin duasıyla hayata tutunduğunu söyledi.Bu haber Prof. Dr. Hayat Erkanal’ ı sevenlerini mutlu etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz