Son Dakika
19 Ağustos 2019 Pazartesi
”

En Mutlu Şehir İzmir

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Gençlik Festivali, Macera Park ve İzmirDeniz projeleriyle ödüllendirilirken, ‘yılın en mutlu şehri’ seçildi.

19 Şubat 2019 Salı, 12:44

Türkiye çapında belediye, kamu ve özel kurumların 16 dalda yarıştığı Shining Star Awards 2019 – Eğlence, Etkinlik ve Rekreasyon Ödül Töreni’nde İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilk defa açılan ‘Yılın Mutlu Şehri’ kategorisinde ödül kazanırken, Macera Park projesiyle ‘Yıldızlı Proje’, Gençlik Festivali ile de ‘En Başarılı Festival’ kategorilerinde ödül kazandı. Yılın Mutlu Şehri’ Ödülü, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir sakinlerinin mutluluğuna, yaşam kalitesine katkı sağlayacak altyapıyı oluşturduğu, kente eğlence ve etkinlik tesisleri kazandırdığı, çok yönlü parklarıyla ve yeşil alanları ile kentlilere doğayla iç içe ortam sağladığı için verildi.

ATRAX Fuarı kapsamında Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından İstanbul’da düzenlenen törende İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ödüllerini Sosyal Projeler Müdürü Burcu Önenç, Kültür ve Sanat Şube Müdürü Serap Gül, AB Hibe Projeleri Şube Müdürü Başak Somuncu ve Macera Park oyun grubu yüklenici firması Genel Müdürü Ahmet Şevki Kırbaş birlikte aldı.

KAYNAK:Hürriyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz