Son Dakika
15 Kasım 2019 Cuma
”

Eğitimde yeni yaklaşımları anlatacaklar

1.ULUSLARARASI EĞİTİM ARAŞTIRMALARI KONGRESİ İZMİR’DE YAPILACAK

04 Eylül 2019 Çarşamba, 19:30
İzmir Demokrasi Üniversitesi tarafından Seferihisar EUPHORIA Aegean Resort&Spa’da, 04-06 Ekim 2019 tarihleri arasında 1.Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi düzenlenecek.
Dünyanın değişik üniversitelerinden katılacak olan konuşmacılar, Kongrede  “Eğitimde Yeni Yaklaşımları” anlatacaklar.
İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper Üniversitemizce ilk kez düzenlenecek olan  İzmir Demokrasi Üniversitesi 1. Uluslararası Eğitim Araştırmaları Kongresi’nde (IDU-ICER’19) görmekten onur ve mutluluk duyacaklarını belirterek, Kongremizin teması “Eğitimde Yeni Yaklaşımlar: Fırsatlar ve Zorluklar” olarak belirlendi. Kongremizde bir araştırma üniversitesi olma misyonumuza uygun olarak dünyadaki meslektaşlarımızla eğitim alanındaki her türlü deneyim, akademik ve bilimsel çalışmaların paylaşılması amaçlanmaktadır. Kongremize kendi alanlarında bilimsel olarak uzmanlaşmış farklı ülkelerden çağrılı konuşmacılar katılacaklardır. Konuşmacılardan Prof. Dr. Andreas Brunold (Augsburg Üniversitesi,  Almanya) sosyal bilgiler ve sürdürülebilir eğitim, Prof. Dr. Ali Yıldırım (Gothenburg Üniversitesi, İsveç) öğretmen eğitimi, Prof. Dr. Sandi Janusch  (Washington Üniversitesi, Amerika Birleşik Devletleri)yabancı dil öğretimi, Julia Haba Osca  (Valenciya Üniversitesi, ispanya) araştırma yöntemleri ve Anna Polemikou (Aegean Üniversitesi, Yunanistan) eğitimde ruhsal zeka konularında seminer verecekler.
Kongreye ilgi duyan ve eğitim alanında çalışma yapmak isteyenlerin beklendiği kongre için ayrıntılı bilgiler İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin internet sayfasından öğrenilebilecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz